Bárta a jeho prostředníček. Úlovek fotografa PL.cz dnes řeší sněmovna

17.01.2012 10:02 | Zprávy
autor: par, čtk

Sněmovní mandátový a imunitní výbor bude dnes řešit výrok Davida Ratha o "užitečném idiotovi", který pronesl loni v září při schůzi dolní komory na adresu ministra zemědělství Petra Bendla. Členové výboru se budou zabývat také vulgárním gestem šéfa poslanců Věcí veřejných Víta Bárty, který na listopadové schůzi gestikuloval vztyčeným prostředníčkem.

Bárta a jeho prostředníček. Úlovek fotografa PL.cz dnes řeší sněmovna
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Bárta

Bárta použil vulgární gesto při jednom z hlasování, které provázelo desítku hodin trvající debatu o reformních zákonech. Zachytil ho fotograf ParlamentníchListů.cz Hans Štembera. Bárta se bránil, že nešlo o úmyslné gesto, prý se jen protahoval.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Ropa

Myslíte, že hrozí, že bude ropy nedostatek? Jaké jsou alternativy k dovozu ropy mimo Írán nebo Rusko? Protože, kdybychom ji brali od Ruska, myslím, že by to dopadlo stejně, že by ji používal jako vydírací nástroj.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Platíte zbytečně stovky navíc. Operátoři vás „holí“. Tady je trik

20:25 Platíte zbytečně stovky navíc. Operátoři vás „holí“. Tady je trik

Mobilní operátoři svým věrným klientům internet častokrát nabízejí co nejdráž a zkoušejí, kolik peně…