Britské listy přinášejí smutný příběh z Londýna. Zmlátili tam imigranta

02.04.2017 10:33 | Zprávy
autor: vef

Sedmnáctiletý Kurd z Íránu leží v nemocnici ve vážném stavu. Stal se obětí šesti osob, čtyř mužů a dvou žen, kteří jej zmlátili v Londýně. Píší o tom Britské listy.

Britské listy přinášejí smutný příběh z Londýna. Zmlátili tam imigranta
Foto: Radim Panenka
Popisek: Migranti v hlavním městě Srbska Bělehradě

Mladík má po útoku prasklou lebku, trombus v mozku a zranění tváře. Zranili jej de facto vrstevníci ve věku od 20 do 24 let. Podle serveru stála za útokem skutečnost, že mladík na zastávce v londýnské čtvrti Croydon přiznal, že je žadatelem o azyl. Policie v současné době apeluje na svědky, aby se přihlásili. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozpočet prezidenta

K čemu by bylo pro občany a ČR dobré, kdybyste rozpočet prezidenta snížili na 0? A není pokrytecké za to, že to chtěla udělat Fialova vláda jí kritizovat a pak to sám navrhovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Moravec vyhlásil válku ČT.“ Analytik k útoku moderátora mimo kamery

9:54 „Moravec vyhlásil válku ČT.“ Analytik k útoku moderátora mimo kamery

TÝDEN V MÉDIÍCH Václav Moravec překročil profesní Rubikon. Na moderátorovo nevhodné vyjádření na obr…