Čaputová si ještě ani nevydechla a už tohle. Drsná sólojízda Okamury v přímém přenosu

31.03.2019 12:25 | Zprávy

V nedělní Partii televize Prima se utkali místopředseda ČSSD Roman Onderka, místopředseda ODS Martin Kupka a předseda SPD Tomio Okamura. Pánové pogratulovali Zuzaně Čaputové ke zvolení slovenskou prezidentkou, ale když dostal Okamura více prostoru, obvinil Čaputovou, že plánuje zničit tradiční rodinu, tradiční stát i tradiční hodnoty. Došlo i na poslance Václava Klause mladšího, podnikatele Zdeňka Bakalu, neziskové organizace, Evropskou unii a NATO.

Čaputová si ještě ani nevydechla a už tohle. Drsná sólojízda Okamury v přímém přenosu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Prvních pár slov věnovali pánové zvolení Zuzany Čaputové do čela Slovenska. Všichni tři Čaputové na dálku pogratulovali. Jenže ze strany Onderky a Okamury tím veškerá vstřícná slova v podstatě skončila.

Onderka připomněl, že ve druhém kole nebylo volit ani 50 procent občanů, takže Zuzana Čaputová bude muset přesvědčovat především ty voliče, kteří ve druhém kole zůstali doma. „Ona řekla, že chce komunikovat se všemi, i s těmi, co jí nevolili. Já doufám, že tu změnu myslí tak, že bude více komunikovat s předsedou SMERu Robertem Ficem, protože doteď to byl neustálý spor mezi stávajícím prezidentem Andreje Kiskou a předsedou strany SMER Robertem Ficem,“ zdůraznil Onderka.

Okamura vůči Čaputové volil ještě ostřejší slovník. „Je to člověk, který otevřeně podporuje likvidaci tradiční rodiny, likvidaci tradičních hodnot a likvidaci suverénních států. Je to vysloveně probruselský, prounijní politik. To se naštěstí nepodařilo ani prezidentu Kiskovi, který byl umírněnou variantou Zuzany Čaputové, on si to možná myslel, ale Zuzana Čaputová to říká nahlas,“ vypálil Okamura.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lékaři v kleci, predátoři v ulicích: Tragédie západní spravedlnosti

17:17 Lékaři v kleci, predátoři v ulicích: Tragédie západní spravedlnosti

RED PILL @ TOMÁŠ ZÍTKO Na Západě se zrodil nový dvojí metr. Lékař, který jedná podle svého svědomí, …