Celostátní strany na Prahu kašlou. My město známe, říká Karel Fischer

01.10.2018 16:10

VIDEO Hostem pořadu Horké téma byl před komunálními volbami lídr hnutí Starostové Pro Prahu Karel Fischer. Hlavní město by podle něho měli řídit Pražáci, což, jak Fischer podotýká, v uplynulých letech neplatilo. Celostátní politické strany prý na vedení města kašlou a nerozumí jeho problémům.

Celostátní strany na Prahu kašlou. My město známe, říká Karel Fischer
Foto: Redakce
Popisek: Karel Fischer, lídr hnutí Starostové Pro prahu

Podaří se konečně zahájit stavbu metra D? Proč je Praze chybí byty a mladé rodiny si prakticky nemohou dovolit koupi a pronájem potřebám odpovídajících bytů? Nejen o tom byl rozhovor s Karlem Fischerem, kandidátem na primátora hlavního města za hnutí Starostové PRO PRAHU.

“Politické strany vždycky nasadily na primátory lidi, kteří město neznají,” uvedl Fischer s tím, že jde nejen o Tomáše Hudečka z TOP 09 nebo Adrianu Krnáčovou z hnutí ANO. “Přicházíme s alternativou pražského komunálního hnutí, kteří problematiku velmi dobře znají. Proč neustále přichází ty stejné strany s těmi stejnými kandidáty s těmi stejnými sliby? Proto tu jsou Starostové Pro Prahu, aby se tady další čtyři roky opět netápalo,” konstatoval před kamerou.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Radim Panenka

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mediální expert: Rozhlasová a televizní rada by si měla více všímat. Ale jak to bylo s Kroupou? Když chtěla někoho chytit a varovat, všichni začali hulákat. Někteří novináři jsou jako psi utržení z řetězu

20:17 Mediální expert: Rozhlasová a televizní rada by si měla více všímat. Ale jak to bylo s Kroupou? Když chtěla někoho chytit a varovat, všichni začali hulákat. Někteří novináři jsou jako psi utržení z řetězu

CO NÁM DAL ROK 2018 Letošním rokem jsme překročili novinářské hranice. To si myslí mediální odborník…