Chtěl sebral ČSSD Lidový dům, nyní chce zneplatnit volby

28.01.2013 22:15 | Zprávy

Server Aktuálně.cz informuje o tom, že kontroverzní právník Zdeněk Altner opět zkřížil cestu Miloši Zemanovi. Poté, co už roky požaduje od sociálních demokratů stamilionové vyrovnání za zastupování ve sporu o sídlo ČSSD Lidový dům, se ozývá znovu. Navrhuje zneplatnit volby.

Chtěl sebral ČSSD Lidový dům, nyní chce zneplatnit volby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volby

Altner v pondělí obeslal média se vzorem návrhu soudu na rozhodnutí o neplatnosti prezidentské volby. Nejde mu prý o Zemana ani Schwarzenberga, ale o "ohrožení ústavního zřízení republiky nástupem komunistů k moci" a o snahu ruského prezidenta Vladimira Putina o "rozvrat demokratických struktur".

V průvodním dopise právník žádá zrušení výsledků prezidentských voleb a jejich opakování či zákaz počítačů v opakované prezidentské volbě. "Přímá prezidentská volba je poslední šancí na odvrácení hrozby nástupu komunistů k moci volebním podvodem v mimořádných volbách po pádu vlády. Pád vlády si Zeman předsevzal jako úkol č. 1. Odvrácení hrozby volebních podvodů při prezidentské volbě je tak zřejmě poslední šancí k odvrácení nástupu komunistů k moci," tvrdí Altner.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: joh

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Kde máte nějakou jistotu, že se teď ODS bude chovat jinak?

Tvrdíte, že požadujete, aby byl váš náměstek na ministerstvu spravedlnosti o všem informován. Jak toho ale budete chtít v praxi dosáhnout, když teď byl evidentně obcházen? Jaké záruky máte nebo budete požadovat, že se dostanete ke všem informacím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bruselská internacionála, vmetl Macinka Výbornému. Ten narazil s autem

22:11 Bruselská internacionála, vmetl Macinka Výbornému. Ten narazil s autem

Hosty pořadu Za pět minut dvanáct na TV Nova byli předseda KDU-ČSL Marek Výborný a předseda Motorist…