„Jsem v šoku, jak bezohlední a sobečtí jsou někteří naši občané, kteří nedodržují nařízení vlády a ohrožují sebe i ostatní. Jsem pro jejich tvrdý postih. Teď, když máme před sebou dva nejtěžší a nejsložitější týdny pro zvládnutí epidemie, jen zaměstnávají zdravotníky, záchranáře a policii, prostě profese, které potřebujeme fakt na úplně jiné činnosti. Zároveň jsem hrdý na vysoce profesionální postup Policie České republiky, které děkuji,“ napsal premiér.
Jsem v šoku, jak bezohlední a sobečtí jsou někteří naši občané, kteří nedodržují nařízení vlády a ohrožují sebe i...

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
koronavirus
Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.
Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.
autor: AZy
Nemyslíte, že byste jako politici měli respektovat především názor většiny lidí?
Ne jen odborné veřejnosti? Jeden příklad za všechny. Podle různých průzkumu většina Čechů nechce Euro, a vy ho přesto prosazujete. Tak kde je pak nějaký respekt? Nehledě na to, že proti přijetí Eura je třeba i řada odborníků a ekonomů.
Další články z rubriky

20:57 Drulák: Česko jako polokolonie. Volba občanů není svobodná
Bez svobody není demokracie, jak zdůraznil zakladatel spolku Svatopluk Petr Drulák. Současný režim j…
- 20:36 VIDEO Nepublikovatelná slova. Kamera zachytila konflikt v Příčovech
- 19:50 „Vyprali to, dělají z nás pitomce.“ Babiš nenechal Stanjuru být
- 18:44 Nebude na jídlo? U Moravce pustili ministrovi šokující video. V Česku 4 tisíce, v Německu 2,5
- 13:26 Okamura v Třebíči. Potkal stovky lidí, stížnosti radnice nechápe
- 20:06 „Fialajugend“ versus „ruský kolaboranti“. Strkačky, flusačky a policejní bludičky. Byli jsme u války nervů v Příčovech