Odliv zisků z Česka se na vysokých hodnotách okolo 250 miliard drží již od roku 2014. Podle aktuálních čísel České národní banky vyplácejí vysoké částky svým zahraničním vlastníkům hlavně podniky ze tří oborů – z oblasti bank a pojišťoven, následovaná oblastí automobilového průmyslu a maloobchodem a velkoobchodem.
Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef
GD
Když se tak navážíte do Knotka, zkusil jste sám něco udělat, abyste změnil green deal? Podle mě se tak či tak musí ozvat většina, aby byla šance něco změnit, i když se obávám, že EK stejně nic měnit nehodlá a je zatvrzelá ve svém ekošílenství a vůbec žije zřejmě v jiném vesmíru. Co vy na to?
Další články z rubriky

11:00 „Já to tady vedu. Ticho!“ Rvačka v ČT. Moderátorka křičela na Hřiba
Nižší daně, levnější život, důstojné důchody i dřívější odchod na penzi. To všechno strany slibují, …
- 18:20 „Chovejte se slušně. Děsíte okolí.“ Osmany Laffita zpražil Prague Pride
- 12:55 „Majáci, feťáci, na mejdanech chrochtali.“ J.A.R. a Klempíř. Pere se špína
- 9:30 Duhový průvod „LSD“. Žantovský ohromen textem, který pustil mainstream
- 9:15 Závažné. Musk vyzval členské země k vystoupení z EU
- 20:51 Profesor Keller: Konec globalizace. Leyenová pod diktátem zbrojařů, energetiků a farmaceutů