„Celé dva roky jsem byl dehonestován. Je to pro mě dojemný okamžik a obrovské zadostiučinění, když jsou tady lidé, kteří jsou ochotni mi podat ruku a vyfotografovat se se mnou,“ řekl úvodem před tleskajícím davem epidemiolog Jiří Beran. Podpořil následně stranu PRO nejen v senátních volbách.
„Minulé generace, generace našich předků, kteří vybudovali všechno kolem nás, jsou šmahem odmítáni jako současní odborníci. Měli bychom mít úctu k naší historii, měli bychom si vážit toho, že jsme úžasný národ úžasných lidí v úžasné zemi,“ poznamenal Beran.
„Historie nám ukáže, že to, co se děje dnes, je jenom malá černá tečka, kterou nebude nikdo v budoucnosti zmiňovat, černá tečka na úžasné historii České republiky,“ zmínil dále Beran.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef