Fiala počtvrté zvolen. A příště už jako silná vládní strana, sliboval v euforii

18.01.2020 13:00 | Zprávy

Celkem 470 hlasů z 505 platných dostal Petr Fiala. Jako jediný kandidát tak byl zvolen předsedou ODS. V bezprostřední reakci vyjádřil naději, že až se za dva roky bude předseda volit příště, bude už strana ve vládě.

Fiala počtvrté zvolen. A příště už jako silná vládní strana, sliboval v euforii
Foto: Hans Štembera
Popisek: 29. kongres ODS. Post předsedy obhájil Petr Fiala

Profesor Petr Fiala ve svém kandidátském projevu mluvil o tom, že ODS musí porazit současnou Babišovu vládu, a pustil se rovněž do „klaunů z Facebooku“, a také to „pseudopravice“, která ohrožuje naší západní orientaci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jakub Vosáhlo

Mgr. Ivan Adamec byl položen dotaz

Co jste udělali pro podnikatele za poslední 4 roky?

Vždyť jste nám spíš uškodili hlavně třeba navýšením minimálních odvodů a zrušily řadu daňových zvýhodnění. Jak jste to jako ODS mohli dopustit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vláda, to snad nejsou křesťané!“ Jeli jsme s Babišem tam, kde ho volí „celá rodina“

4:44 „Vláda, to snad nejsou křesťané!“ Jeli jsme s Babišem tam, kde ho volí „celá rodina“

„Ta vláda, to jsou barabové, lumpové. Jurečka a Výborný jsou nejhorší. Nejvíc lžou a jsou přitom z K…