Fotovoltaikou by se podle Nečase měly zabývat bezpečnostní složky

06.04.2013 17:38 | Zprávy

Problematikou fotovoltaiky by se podle premiéra Petra Nečase (ODS) měly v současné době zabývat zejména bezpečnostní složky. O tématu už proto jednala Bezpečností rada státu, řekl dnes ČTK Nečas, který se zúčastnil regionálního sněmu ODS v Pozlovicích u Luhačovic na Zlínsku. Snahu opoziční ČSSD zřídit k fotovoltaice sněmovní vyšetřovací komisi považuje za populistickou, podle něj by to ve skutečnosti vedlo jen k zamlžení celé záležitosti.

Fotovoltaikou by se podle Nečase měly zabývat bezpečnostní složky
Foto: Daniela Čunková
Popisek: Petr Nečas ve Zlíně. V pozadí Libor Lukáš

"Ve chvíli, kdy chcete něco zamlžit, tak nejlepší cesta je politizace celého problému cestou zřízení vyšetřovací komise. To situaci natolik rozvíří a zamlží, že se nikdy nedopátráte reálného stavu," prohlásil premiér, který je přesvědčen o tom, "že nyní mají jednat především bezpečnostní složky, proto jednala Bezpečnostní rada státu".

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Ing. Petr Kulhánek byl položen dotaz

Ministr Kulhánek: Nedostatek bydlení neustále roste

To je naprostá pravda, nemyslíte ale také, že naprosté selhání této vlády, když jste 4 roky u moci a výsledek je takový, že přibývá nedostatek bydlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejdřív obrana, pak důchodci. Kupka v debatě oponoval Okamurovi

23:12 Nejdřív obrana, pak důchodci. Kupka v debatě oponoval Okamurovi

Živá superdebata lídrů ve Středočeském kraji na CNN Prima NEWS ukázala ostré střety nejen o výdaje n…