Greenpeace si vzali na mušku čerpací stanici

10.05.2012 16:34 | Zprávy

Řidiči, kteří projížděli kolem čerpací stanice na Jižní spojce v Praze, nevěřili svým očím. Aktivistická skupina Greenpeace tu totiž zakryla logo firmy Shell a pomocí transparentů a převleků za lední medvědy dávala najevo svůj nesouhlas s těžením ropy na Arktidě. Své protesty ukončili aktivisté po dvaceti minutách kvůli přivolané policii.

Greenpeace si vzali na mušku čerpací stanici
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto.

Těžařské společnosti chtějí podle aktivistů využít rychle tajícího ledu. Díky tomu pak mají větší možnost provrtat se až k ropě a dostat se k bohatým zdrojům, což by za jiných okolností bylo mnohem těžší.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: ane

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

To jako vážně?

Je pravda, že tím, kdo otvíral tu bitcoinovou peněženku byl váš poradce? A to pak máme věřit i tomu, že jste o tom nevěděl od začátku? A s Bergrem pořád spolupracujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vidíte, jak F-35 potřebujeme!“ A pak dostal český plukovník otázku

10:31 „Vidíte, jak F-35 potřebujeme!“ A pak dostal český plukovník otázku

Velitel 91. skupiny informačního boje, plukovník Ivo Zelinka, použil úder na Írán jako argument pro …