Hájek popisuje, co chystají prokurátoři. Dojde prý na další zatýkání

08.07.2013 21:25

Žádost o vydání Petra Nečase je jen další dějství havlistické absurdní truchlohry, píše bývalý kancléř prezidenta Václava Klause Petr Hájek. Má prý informace, podle nichž policie chystá další zatýkání.

Hájek popisuje, co chystají prokurátoři. Dojde prý na další zatýkání
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hájek
reklama

„Připomeňme si: Nečasova vláda musela padnout, aby nemohla tak či onak rozhodnout o Temelínu. Teprve vedlejším efektem je chaos, který tato ‚operace‘ vyvolala na české politické scéně,“ píše Petr Hájek na svém webu Protiproud.cz.

Celý text Petra Hájka ZDE.

„Žádost o vydání sama o sobě překvapením není. Drtivá je však reakce paní Němcové, předsedkyně sněmovny (ODS). Ve snaze zachovat se jako vždy vzorně politicky korektně prohlásila, že zváží své hlasování o vydání podle toho, co žádost obsahuje. Nikoli tedy rezolutní prohlášení, kterým se za ‚svého‘ premiéra jednoznačně postaví a jeho vydání dopředu odmítne. Nebo k ní jako jediné snad ještě nedolehly mediální informace, že policie je na suchu a potřebuje svou skandální akci podpořit čímkoli ‚rachotivým‘?“ ptá se Hájek.

Podle něj jde pouze o tandem Lenka Bradáčová a Ivo Ištvan. „Bylo potřeba rychle něco udělat. Žádost o vydání poslance Nečase k trestnímu stíhání splňuje vše, co toto ohavné divadlo ke svému pokračování potřebuje. Především získání času,“ míní.

Pučisté se nám prý akorát smějí v přímém přenosu. „Máme informace, že další politické zatýkání je opravdu nedaleko. Má k němu údajně dojít nejpozději koncem července a bude se týkat řady jmen. Ani na ně sice policie – která dnes odposlouchává a ‚monitoruje‘ už prakticky každého – podle našich informací ‚nic nemá‘. Ale to je přece dle předchozího scénáře přesně dost na to ‚dostat je do tepláků‘,“ dodává Hájek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zvěrstvo, otevřít! Rána Prymulovi a vládě. Docent Balík převratně o covidu v Česku

11:17 Zvěrstvo, otevřít! Rána Prymulovi a vládě. Docent Balík převratně o covidu v Česku

Docent Martin Balík, vedoucí lékař z Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny ve Vš…