Havlopitomoid Horanský a štátskripl Mitrofanov, urážel také Bátora

17.08.2011 19:09

Karel Schwarzenberg není první, koho na svém facebookovém profilu kritizuje a zesměšňuje Ladislav Bátora. Ondřej Liška ze SZ je například „fešnej mladej lišák“, komentátor Alexandr Mitrofanov zase „pražskej intoš a štátskripl“. Přesto se politici ozvali až nyní.

Havlopitomoid Horanský a štátskripl Mitrofanov, urážel také Bátora

Ladislava Bátory na svém soukromém účtu na Facebooku publikoval i další výroky. Nekritizuje zde totiž jen předsedu TOP 09 Karla Schwarzenberga, jak o tom dnes informovalo Právo, ale třeba i Ondřeje Lišku nebo Vladimíru Dvořákovou.

„No jo, tak teď už to chápu. Proč po mně pí [politoložka Vladimíra] Dvořáková tak vystartovala. Vlast a národ holt nebyly a nejsou proletářské internacionalistce po chuti... ŽE TÝ NESTOUDNICI NEBYLO ASPOŇ TROŠKU HANBA, KDYŽ MĚ NAPADLA! ... Inu... Zlodějka volá: Chyťte ty poctivce!" stojí v jednom z Bátorových příspěvků.

SLEDUJEME téma Ladislav Bátora


Na článek Miloše Horanského zase šéf personalistiky na ministerstvu školství napsal: „Hm... Tak KLEROFAŠISTOID! No, od senilně dementního havlopitomoida to teda sedí."

Komentátora Alexandra Mitrofanova vidí zase Bátora takto: „Zrovna tendle čítankovej pražskej intoš [Alexandr Mitrofanov z Práva] bude „fundovaně" posuzovat na co s klukama po stránce vojenský ještě máme a na co už né! A vsadil bych třetí gáži, že je to navíc štátskripl. Na hlavu, to se rozumí."

Související: Bátora urazil knížete, Dobeš neustoupil. Omluvil se, ale úředníka nepropustí


„Ten fešnej mladej lišák [Ondřej Liška] už zase vystrčil čenich z nory: „S nástupem Bátory se rasismus toho nejhrubšího zrna uhnízdil na ministerstvu školství zřejmě už natrvalo..." (RP 7. června)," píše Bátora o předsedovi Strany zelených a deníku Právo jako o Rudém právu.

Přesto se až teď politici ozvali k Bátorovým výrokům, ačkoliv již mnohem dříve zesměšňoval jiné. To ale nešlo o předsedu TOP 09.

Čtěte více:

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pan

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Kde chce vzít ministerstvo obrany peníze na další zbrojení ?

Vláda ČR stále více zadlužuje další generace. Prioritou ministerstva obrany je přesto navýšení jejího rozpočtu na 2 % HDP, což znamená nárůst o několik desítek miliard Kč. Kde chcete získat požadované finance ? Neměly by být požadované finance určeny raději pro jiné resorty ?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nová aplikace, která vás zbaví „dezinformací“. Bojovníci proti cenzuře ji chtěli vyzkoušet. A přišel šok

5:00 Nová aplikace, která vás zbaví „dezinformací“. Bojovníci proti cenzuře ji chtěli vyzkoušet. A přišel šok

Nenechme si ukrást prostor pro sdílení pravdivých zpráv, pro diskuzi a vzájemnou inspiraci. Tímto ap…