Velkou bouři nevole vyvolal na sociální síti Facebook příspěvek upozorňující, že české házenkářky představily speciální sadu dresů, ve které nastoupí už ve čtvrtek 9. dubna v pražské UNYP Areně v utkání proti Dánsku. Limitovaná edice vznikla u příležitosti domácího mistrovství Evropy žen a má být jedním ze symbolů vrcholu nadcházející reprezentační sezony.
V komentářích se strhla mela. „České házenkářky= ukrajinský dresy to je možný jen tady, fakt hnus,“ reagoval jeden z přispěvatelů.
„To jsou ukrajinské nebo švédské?“ ptal se jiný. „Musím se znovu podívat na vlajku České republiky. Asi mně uniklo za padesát let života, že máme na státní vlajce i žlutou barvu.“
„Švédky no,“ reagoval Michal a přidal smajlíka.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Dokumenty, zásady a pravidla ParlamentníListy.cz
Ukrajina (válka na Ukrajině)
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.


