Hromadný orgasmus v České televizi i rozhlase. Komunální politik jej cítí i přes éter

31.12.2016 15:55

Český komunální politik a podnikatel Zbyněk Passer připomněl – dle jeho slov – hromadný orgasmus redaktorů Českého rozhlasu a České televize, který měli z arabského jara v roce 2011. Každý rok jej vzpomínají povinným pásmem pořadů, dramaturgií připomínajících oslavy VŘSR, konstatuje.

Hromadný orgasmus v České televizi i rozhlase. Komunální politik jej cítí i přes éter
Foto: PRO PRAHU
Popisek: Lídr kandidátky politického hnutí PRO PRAHU pro komunální volby Zbyněk Passer

„Arabské jaro dospělo přes džihádistické léto a podzim, hrozící třetí světovou válkou, až k zimě – kruté k džihádistům a vysmívající se americké diplomacii,“ říká v této souvislosti Passer. Podle jeho slov bylo arabské jaro „samovolně“ demokratizačním proudem podobně jako Majdan, pražský Majdan či červené karty pro prezidenta. 

„Skupina států přes nastrčené neziskovky intenzívně financovala, cvičila i předem tajně vyzbrojovala teroristické sunnitské buňky, jejichž úkolem bylo svrhnout sekulární režimy severní Afriky a Středního východu a rozbít ustálené rozložení sil s tím, že to nové bude loajální vůči ‚koalici‘, nepřátelské vůči Íránu a nebude mít vazby na Rusko,“ domnívá se Passer. 

Následně si ihned odpovídá na otázku, koho myslí onou koalicí. „Ve kterých zemích média usilovně vrtěla psem a glorifikovala arabské jaro? Které země jej podpořily? Nebyly to v důsledku ty samé země, dnes tvořící onu slavnou ‚protiteroristickou koalici Západu‘, která čelí islámskému terorismu tak efektivně, že mezitím uchvátil celý region, rozšířil se do střední Afriky a do celé Evropy?“ zamýšlí se. 

Původní text ZDE.

Primárním ekonomickým cílem arabského jara bylo podle něj zabránění projektům spolupráce při těžbě a zejména distribuci plynu a ropy v celé oblasti, politickým cílem pak prý bylo vyřadit vlivné lokální hráče na šachovnici Středního východu a jejich silné armády. „Zblbnout dav pomocí brainwashingu v médiích, provokatérů v ulicích (akce ‚student Šmíd‘ byla při arabském jaru použita několikrát a většinou zabrala) je v arabských zemích snazší, než bylo v letargické ČSSR. Nějakou dobu provokujete a ‚spravedlivě rozhořčení‘ lidé se chytnou a naplní ulice pro kamery CNN (hlavní psovrtič) či Al-Džazíry,“ tvrdí.

„Arabské jaro – termín, při jehož vyslovení zvlhnou nejedny bombarďáky na Kavčích horách a na Vinohradské třídě – mělo fenomenální ‚úspěch‘, v oblasti, kterou proklamovalo,“ dodává Passer se vzpomínkou na veřejnoprávní média s tím, že odneslo mír, prosperitu, demokracii, občanská práva a náboženské svobody ve všech touto rakovinou napadených zemích: Egypt se ocitl na pokraji občanské války, Libye a Sýrie jsou v troskách a zmítá jimi sektářské násilí i islámský fanatismus. 

Záměr Západu s arabským jarem tak podle něj zdánlivě selhal. „Import demokracie a prosperity se nepodařil. Zklamaní z arabského jara jsou i mladí z jediné země, kterou nám západní média snaživě podstrkovala jako zářný úspěch arabského jara – z Tuniska. Polovina mladých Tunisanů chce odejít do Evropy,“ řekl. Napůl však také, jak uzavírá, arabské jaro splnilo zadání svých zahraničních mecenášů – zničit silné sekulární armády Libye a Sýrie, destabilizovat jejich konkurenční produkci surovin, zvrátit Kaddáfím připravovaný projekt vlastní regionální rezervní měny a rozšířit vliv nejmilitantnějších větví sunnitského islámu.

„Kdyby arabské jaro vyšlo naplno, vládly by v regionu al-Káida, an-Nusra a Muslimské bratrstvo, s nimiž se Západ vždy uměl domluvit víc než dobře, jak dosavadní historie velmi dobře dokumentuje,“ uzavřel. Arabské jaro tak bylo podle něj jen velmi drahým divadlem pro hloupé diváky, za něž zaplatili desetimiliony svou prosperitou, desetisíce životy a miliony musely opustit své domovy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…