Jakl si z nás dělá legraci, řekl soudce. Ten na něj podá žalobu

18.02.2013 9:57 | Zprávy

Přestřelky kolem novoroční prezidentské amnestie se pomalu zvrhávají v komedii. Nejnověji chce prezidentský tajemník Ladislav Jakl žalovat soudce Kamila Kydalku, který řekl, že má pocit, že si Jakl při vysvětlování amnestie dělá z národa legraci. Jakl zareagoval, že Kydalkovi rád dopřeje další porci zábavy u soudu.

Jakl si z nás dělá legraci, řekl soudce. Ten na něj podá žalobu
Foto: Lukáš Petřík
Popisek: Pivo s názvem Jakl na Hrad

Kydalka v rozhovoru pro server Lidovky.cz uvedl, že vysvětlování vzniku amnestie ze strany prezidentské kanceláře je značně rozporuplné. „Už tomu nerozumím, 2. ledna řekl, že neví, kdo na tom pracoval. Jinde se zase objevilo, že na tom pracoval v kruhu tří lidí, neřekl s kým, pak se v Lidovkách objevilo, že na tom měl pracovat pan Koudelka, Hasenkopf a Jakl a nyní slyšíme, že na tom nedělal vůbec žádný právník. Mám pocit, že pan Jakl si z nás dělá legraci,“ uvedl soudce v rozhovoru.

„Když se pan Kydalka tak rád soudí, dopřeji mu další zábavu,“ napsal v reakci Jakl redakci Lidovky.cz. Bude prý velmi zajímavé, jak bude Kydalka před nějakým svým kolegou soudcem vysvětlovat, že si Jakl z národa dělá legraci. „Už se těším, jak bude pan Kydalka prokazovat, že jsem 2. ledna v souvislosti s amnestií prý řekl, že nevím, 'kdo to dělal',“ dodal hradní tajemník.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Slíbil, neudělal. „Podtrhlo mu to nohy.“ Znalec k odstřelu Součka. V pozadí Moravec

8:35 Slíbil, neudělal. „Podtrhlo mu to nohy.“ Znalec k odstřelu Součka. V pozadí Moravec

TÝDEN V MÉDIÍCH Ve skutečnosti nejde o Jana Součka, ale o Václava Moravce. Petr Žantovský pro Parlam…