Jan Fischer dlužil miliony. Ale opravoval byt

10.07.2013 10:29 | Zprávy
autor: dkr

Ministr financí Jan Fischer neměl finanční prostředky na splácení svých dluhů z prezidentské kampaně. Tn.cz a Lidovky.cz však mají informace, že v té době, kdy neplatil dluhy, začal s nákladnou rekonstrukcí svého pražského bytu.

Jan Fischer dlužil miliony. Ale opravoval byt
Foto: Radmila Zemanová-Kopecká
Popisek: V divadle Rock opera Praha se předtáčel duel prezidentských kandidátů Jana Fischera a Miloše Zemana

Podle sousedů Jana Fischera rekonstrukce začala už na konci května. Server Tn.cz ji odhaduje na statisíce až milion korun. Jan Fischer ji prý platil ze svých rodinných úspor.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Maďarsko

Tvrdíte, jak nás Maďarsko brání před rozpínavosti Bruselu. To jako jak konkrétně brání nás? A nemyslíte, že hlavním ohrožením je pro nás Rusko? A brání nás snad před jeho rozpínavostí? Podle mě je to přesně naopak. Není toto nebezpečné? A vám nevadí, že Maďarská vláda Rusku donáší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Maďarsko z ČT? Jiná realita. V ulicích klid, pak přišla noc

17:45 Maďarsko z ČT? Jiná realita. V ulicích klid, pak přišla noc

Zatímco část evropských médií líčí Maďarsko jako zemi na pokraji úpadku, realita v ulicích Budapešti…