Jelita, vy zvolíte Zemana, zaznělo z hodně překvapivých úst. Skládá pravice zbraně?

27.03.2017 20:05

„Pražská kavárna znovu zvolí prezidentem Miloše Zemana,“ napsal na svém facebookovém profilu předseda pražské ODS Filip Humplík. Proč se tak domnívá, zdůvodnil ve svém obsáhlejším příspěvku.

Jelita, vy zvolíte Zemana, zaznělo z hodně překvapivých úst. Skládá pravice zbraně?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda pražské ODS Filip Humplík

„Současný prezident dobře ví, že se nemusí moc snažit. To je ostatně i jeden z důvodů, proč se odmítl účastnit debat s dalšími kandidáty. A prý nepovede ani kampaň,“ sdělil Humplík s tím, že současné hlavě státu je jasné, že dokud bude velká část jeho soupeřů ignorovat problém migrace, stačí mu pár prohlášení a jeho pravděpodobnost zvolení rapidně stoupá. „A to i přes to, že migranta v Čechách zatím téměř nikdo neviděl,“ zkonstatoval Humplík.

„Pokud se navíc do boje proti jeho zvolení přidá pár vhodně načasovaných a mediálně dostatečně propagovaných akcí militantních feministek, ‚ekologů‘ a jiných rádoby svatých bojovníků, může vyhrát i v prvním kole,“ řekl také. 

„Jeho volič mu prostě a jednoduše pod tlakem těchto (j)elit promine i spojení s Babišem, protože při zvyšující se četnosti teroristických útoků v západní Evropě sáhne většina lidí klidně po dotované koblize s příchutí Becherovky. Stačí, když se, na rozdíl od ostatních kandidátů, k problému vyjádří,“ uzavřel.

Celý příspěvek Filipa Humplíka:

Pražská kavárna znovu zvolí prezidentem Miloše Zemana.

 

Říkáte, že to je nesmysl, blbost? Ale kdepak. Současný prezident dobře ví, že se nemusí moc snažit. To je ostatně i jeden z důvodů, proč se odmítl účastnit debat s dalšími kandidáty. A prý nepovede ani kampaň.

 

Je mu totiž jasné, že dokud bude velká část jeho soupeřů ignorovat problém migrace, stačí mu pár prohlášení a jeho pravděpodobnost zvolení rapidně stoupá. A to i přes to, že migranta v Čechách zatím téměř nikdo neviděl.

Pokud se navíc do boje proti jeho zvolení přidá pár vhodně načasovaných a mediálně dostatečně propagovaných akcí militantních feministek, „ekologů“ a jiných rádoby svatých bojovníků, může vyhrát i v prvním kole.

Jeho volič mu prostě a jednoduše pod tlakem těchto (j)elit promine i spojení s Babišem, protože při zvyšující se četnosti teroristických útoků v západní Evropě, sáhne většina lidí klidně po dotované koblize s příchutí Becherovky. Stačí, když se, na rozdíl od ostatních kandidátů, k problému vyjádří.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Proč je to tajné? Vadim Petrov si všímá problému s Radou ČT. Mnozí budou zuřit

21:40 Proč je to tajné? Vadim Petrov si všímá problému s Radou ČT. Mnozí budou zuřit

Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) Vadim Petrov se na sociální síti zaměřil na dov…