Jiří X. Doležal chválí Schwarzenberga za mladou slečnu

29. 11. 2013 8:11

Kontroverzní redaktor časopisu Reflex Jiří X. Doležal se svérázným způsobem zastal exministra zahraničních věcí a šéfa TOP 09 Karla Schwarzenberga v tzv. kauze Jany Vopěnkové, dívky, která se po boku knížete ukázala na předávání hudebních cen Český slavík a strávila s politikem noc u něj v bytě. Doležal je přesvědčen, že mediální štvanici spustila závist novinářek.

Jiří X. Doležal chválí Schwarzenberga za mladou slečnu
Foto: Petr Kupka
Popisek: Karel Schwarzenberg na besedě v Olomouci
reklama

Anketa

Co říkáte na Schwarzenberga a slečnu Vopěnkovou?

hlasovalo: 7213 lidí

Lehčí média žijí podle redaktora serveru Reflex.cz Jiřího X. Doležala "skandálem jak z Kocourkova", když pátrají po soukromí Jany Vopěnkové a vytahují na světlo její lechtivé fotky a drobné "úlety". Celebrití novinářky podle něj pukají vzteky, protože jich, přestože nejsou tak ordinérní, si kníže ani nevšiml.

Celý komentář ZDE.

"Všechny novinářky a občas i nějakej obtloustlej novinář se shodli na tom, že nová knížecí přítelkyně je ee, ordinérní, fuj, přisprostlá, levná a tak vůbec. To je sice fajn, ale praxe ukazuje neuvěřitelné proměny žen i mužů s výrazně mladší partnerkou či partnerem," píše doslova Doležal.

Podle redaktora naopak starším mužům vztah s mladými ženami svědčí. "Po zahájení takového vztahu dědek ožije, zvýší se mu hladina testosteronu, je čilejší fyzicky i mentálně, a jeho mladou děvou polichocený narcismus jej vede k nevídaným pracovním výkonům," tvrdí.

Ušetřené výdaje za lékařskou péči

S nadsázkou přidává Doležal další argument - výraznou úsporu v nemocniční péči. "Přestože aktuální zdraví starého muže vztah s mladičkou dívkou spíše posílí, paradoxně velmi často v průběhu takového vztahu dědek umře na infarkt či kolaps z totálního sexuálního, fyzického a psychického vysílení. Takže stát ušetří za ošetřování nemocného starce," píše redaktor.

Proto zastává názor, že by společnost měla vztah starších mužů s mladými děvčaty podporovat a chválit. Pohoršení novinářek píšících o celebritách Jiří X. Doležal tedy vysvětluje tím, že mají vztek, že ony jsou mnohem elegantnější a chytřejší, přesto si jich kníže nikdy ani nevšiml.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: adr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Takový plán! Moravec, cinklé průzkumy. Petříčkův sešup to zkazil. Ze zákulisí ČSSD

16:00 Takový plán! Moravec, cinklé průzkumy. Petříčkův sešup to zkazil. Ze zákulisí ČSSD

Některé novináře zaskočilo, že otěže v sociální demokracii nevzal na sjezdu do rukou Tomáš Petříček.…