Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Předseda Trikolóry Václav Klaus ml. se zastal českých fotbalistů, kteří se stali terčem fyzických útoků během čtvrtečního utkání v anglickém Glasgow. Při této příležitosti znovu zopakoval, že je přesvědčený o tom, že tresty za násilné trestné činy by prostě měly být přísnější než za ty, které padají kvůli slovním vyjádřením.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová
Tomio Okamura zrušil parlamentní cestu do Bruselu, kde chtěly poslankyně STAN a Pirátů konferovat o …