Kocáb, Laudát a Jakub Janda dnes u Jílkové budou ostřelovat Zemana. A postaví se jim...

10.09.2015 15:34 | Zprávy

Nad tím, zda nám poslední návštěva prezidenta Miloše Zemana v Číně více prospívá, nebo škodí, se bude debatovat v dnešním vydání pořadu České televize Máte slovo. Na dané téma budou ve studiu s moderátorkou Michaelou Jílkovou diskutovat politici, odborníci i zástupci veřejnosti.

Kocáb, Laudát a Jakub Janda dnes u Jílkové budou ostřelovat Zemana. A postaví se jim...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátorka Michaela Jílková

První skupinu budou reprezentovat poslanci František Laudát (TOP 09), Jiří Valenta (KSČM) a bývalý ministr pro lidská práva a národnostní menšiny Michael Kocáb. Laudát a Kocáb budou stát na té straně studia, která prezidenta kritizuje, Valenta naopak mezi sympatizanty.

Druhou skupinu pak ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynek Kmoníček, sinolog a ekonom Martin Kříž a analytik nevládní instituce Evropské hodnoty Jakub Janda. Ten patří ke stabilním kritikům MIloše Zemana a proto doplni "protistranu".

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

To jako fakt?

Podle rozhodnutí Evropského soudního dvora prý státy musí ubytovat migranty, i když už nemají kapacity. Je to pravda? A jestli ano, není fakt načase z EU snad i vystoupit? Vždyť to je zase rozhodnutí, které jde proti zdravému rozumu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ty k****. Zapálím to.“ Pšenák se pochlubil konfliktem s Josefem Skálou

21:35 „Ty k****. Zapálím to.“ Pšenák se pochlubil konfliktem s Josefem Skálou

Influencer Mikael Oganesjan zveřejnil video, v němž jeho kolega Vojtěch Pšenák vyrazil na akci komun…