Kohoutova omluva: Omlouvám se, gayové nejsou prasata. Ale roznášejí vážné pohlavní choroby

29.06.2014 20:04 | Zprávy
autor: vam

Kontroverzní postava okraje české politiky Lukáš Kohout zaslal serveru ParlamentníListy.cz vyjádření, v němž se omlouvá za svůj výrok v článku, který vyšel v pátek. Text jeho omluvy je ovšem poněkud nekonvenční.

Kohoutova omluva: Omlouvám se, gayové nejsou prasata. Ale roznášejí vážné pohlavní choroby
Foto: Lukáš Kohout - profil
Popisek: Lukáš Kohout

„Nerad se vracím k pátečnímu článku, kde jsem lesby a homosexuální jedince nazval prasaty, ale je nutné, abych se k tomu ještě jednou a naposled vrátil,“ píše v úvodu s tím, že většina čtenářů nepochopila, co chtěl svým článkem na ParlamentníchListech.cz říct.

Sice píše, že nemá nic proti lesbám a gayům, zároveň ale uvádí, že je přesvědčený, „že většina z nich je nosičem vážných pohlavních chorob, které musí pak české zdravotnictví draze léčit, tak jako musí draze léčit kuřáky, alkoholiky“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Ještě jeden dotaz

Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jan Zahradil jako „čínský agent“ opět neodhalen. Dialog s novinářem okamžitě zveřejnil

15:09 Jan Zahradil jako „čínský agent“ opět neodhalen. Dialog s novinářem okamžitě zveřejnil

„Myslím, že opakovaný pokus vyrobit ze mne ‚čínského agenta‘ se ani tentokrát nezdaří,“ napsal Jan Z…