Konec prezidenta se Soukupem? Vyčkejte čtvrtka, radí Ovčáček

13.01.2020 22:05

Prezident Miloš Zeman pravděpodobně už nebude pravidelně vystupovat v rozhovorech na TV Barrandov. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček avizoval, že se připravuje nový plán Zemanových mediálních aktivit. Vyzval lidi, aby počkali do čtvrtka, kdy TV Barrandov odvysílá nový díl, v němž by se měl prezident vyjádřit k názorovému rozchodu s ředitelem televize Jaromírem Soukupem, informuje server Echo24.cz.

Konec prezidenta se Soukupem? Vyčkejte čtvrtka, radí Ovčáček
Foto: Screen: TV Barrandov
Popisek: Prezident Miloš Zeman v pořadu Týden s prezidentem, který se natáčel na Vysočině.
reklama

Jestli se skutečně blíží konec pořadu Týden s prezidentem, je prý stále otevřené. „Vyčkejte čtvrtka,“ uvedl stručně Jiří Ovčáček pro Echo24.cz. Nepřímo tak potvrdil vyjádření mluvčí televize Marie Opálkové, že pořad Týden s prezidentem, který bude odvysílán ve čtvrtek 16. ledna, odhalí, jak se bude situace vyvíjet dál. Soukup s prezidentem by před kamerami měli situaci společně rozřešit.

Sám Jaromír Soukup oznámil, že to, jak to bude s debatami s panem prezidentem, oznámí tento týden. Později ve svém tweetu nastínil, že čtvrteční natáčení není úplně jisté. Televize Barrandov je sice podle něj ve čtvrtek připravena natáčet a vysílat, ale není jisté, zda je připraven prezident. „Návrh jsme poslali na Hrad. Na odpověď čekáme. Obsahem by měla být Válková a Urválek a nepřekročitelnost morálních limitů v politice,“ uvedl Soukup.

Podle některých za změnami může stát skutečnost, že Soukup začal v poslední době Zemana kritizovat na sociálních sítích kritizovat.  Na Facebooku například sdílel citaci, že éru Václava Klause nebo Miloše Zemana „školní dějepis zřejmě odbude jen pár větami“.

Velmi ostře se pak proti Zemanovi vymezil v pondělí kvůli vládní zmocněnkyni pro lidská práva Heleně Válkové.

 

 


 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravec lhal. Zde je důkaz. Kauza Prymula má po show ČT nový rozměr

21:02 Moravec lhal. Zde je důkaz. Kauza Prymula má po show ČT nový rozměr

Moderátor Václav Moravec se zřejmě dopustil fámy, když informoval o slavné vyšehradské schůzce. Celá…