Konec prezidenta se Soukupem? Vyčkejte čtvrtka, radí Ovčáček

13.01.2020 22:05 | Zprávy
autor: nab

Prezident Miloš Zeman pravděpodobně už nebude pravidelně vystupovat v rozhovorech na TV Barrandov. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček avizoval, že se připravuje nový plán Zemanových mediálních aktivit. Vyzval lidi, aby počkali do čtvrtka, kdy TV Barrandov odvysílá nový díl, v němž by se měl prezident vyjádřit k názorovému rozchodu s ředitelem televize Jaromírem Soukupem, informuje server Echo24.cz.

Konec prezidenta se Soukupem? Vyčkejte čtvrtka, radí Ovčáček
Foto: Screen: TV Barrandov
Popisek: Prezident Miloš Zeman v pořadu Týden s prezidentem, který se natáčel na Vysočině.

Jestli se skutečně blíží konec pořadu Týden s prezidentem, je prý stále otevřené. „Vyčkejte čtvrtka,“ uvedl stručně Jiří Ovčáček pro Echo24.cz. Nepřímo tak potvrdil vyjádření mluvčí televize Marie Opálkové, že pořad Týden s prezidentem, který bude odvysílán ve čtvrtek 16. ledna, odhalí, jak se bude situace vyvíjet dál. Soukup s prezidentem by před kamerami měli situaci společně rozřešit.

Sám Jaromír Soukup oznámil, že to, jak to bude s debatami s panem prezidentem, oznámí tento týden. Později ve svém tweetu nastínil, že čtvrteční natáčení není úplně jisté. Televize Barrandov je sice podle něj ve čtvrtek připravena natáčet a vysílat, ale není jisté, zda je připraven prezident. „Návrh jsme poslali na Hrad. Na odpověď čekáme. Obsahem by měla být Válková a Urválek a nepřekročitelnost morálních limitů v politice,“ uvedl Soukup.

Podle některých za změnami může stát skutečnost, že Soukup začal v poslední době Zemana kritizovat na sociálních sítích kritizovat.  Na Facebooku například sdílel citaci, že éru Václava Klause nebo Miloše Zemana „školní dějepis zřejmě odbude jen pár větami“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

11:25 Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

Bývalý prezident Miloš Zeman s nakladatelstvím Olympia připravil reedici knihy Jak jsem se (ne)mýlil…