Konečná podporuje migranty a revizi výsledků druhé světové války, vypálil Okamura

09.05.2020 18:29 | Zprávy

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura se obul do komunistické europoslankyně Kateřiny Konečné. Komunisté tradičně patří k velkým obhájcům Benešových dekretů, ale Okamura tvrdí, že Konečná napomohla otevřít cestu k další debatě těchto dekretech. To předseda SPD považuje za velkou chybu. Vedle toho, Okamura Konečnou obvinil, že podporuje migraci lidí z Afriky do Evropy.

Konečná podporuje migranty a revizi výsledků druhé světové války, vypálil Okamura
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Tomio Okamura

Tak to je nemilé překvápko. Europoslankyně KSČM Kateřina Konečná hlasovala v Evropském parlamentu pro možnost revize závěrů 2. světové války a otevření otázky zrušení Benešových dekretů. Konečná prosazuje jménem KSČM také migraci z Afriky do Evropy, kterou svým hlasováním v Evropském parlamentu vloni podpořila. Její hlasování jsou skutečně skandální,“ napsal Okamura na sociální síti Facebook.

Narážel na prohlášení Evropského parlamentu, že odsuzuje snahy o revizi nacistických, ale i stalinských zločinů. Europoslanci Zdůrazňují, že na zločiny obou diktátorů nesmí e zapomínat, ani se pokoušet je nějak zlehčovat. Jediná česká komunistická europoslanykně Kateřina Konečná, že hlasovala proti tomuto prohlášení. Podle Okamury tím ale napomáhala otevřít  a debatu o výsledcích druhé světové války a nově je vyložit. To by podle Okamury otevřelo také možnost debatovat o Benešových dekretech. Okamura si položil otázku, proč se Konečná zachovala právě takto.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Kalousek

Dobrý den, vy na jednu stranu děkujete Kalouskovi, že stranu vybudoval, ale na druhou stranu ho odmítáte dát na kandidátku. Není to od vás tak trochu pokrytecké a neuctivé vůči němu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Atentát na Trumpa: „Selhání bezpečnosti.“ Svědek na střelce upozorňoval policii

6:55 Atentát na Trumpa: „Selhání bezpečnosti.“ Svědek na střelce upozorňoval policii

Republikánský kandidát na prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát na předvolebním mítinku v P…