Kupte si housku! Zítra vám ji prodá Miroslav Kalousek

16. 5. 2014 12:01

Strana Karla Schwarzenberga TOP 09 objevila před předčasnými sněmovními volbami kouzlo kontaktní kampaně. Setkávat se netradičními způsoby se svými voliči se proto kandidáti do eurovoleb rozhodli i tentokrát. V Turnovské cukrárně a sousedící pekárně budou v sobotu zákazníkům prodávat laskominy a pečivo. Housku vám prodá třeba i exministr financí Miroslav Kalousek.

Kupte si housku! Zítra vám ji prodá Miroslav Kalousek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek

Zatímco senátor a kandidát TOP 09 na europoslance Jaromír Štětina bude v sobotu od deseti hodin dopoledne obsluhovat zákazníky turnovské cukrárny Mikula, o čemž informovala na Facebooku jeho asistentka Pavla Hájková, v sousední pekárně dočasně uplatní svůj prodavačský um další kandidáti a členové TOP 09.

"Přijdete si do pekárny koupit housku a za pultem stojí Luďek Niedermayer, Jiří Pospíšil nebo Miroslav Kalousek? Tak to se Vám může stát např. v turnovské pekárně Mikula (Nádražní 1064), a to v sobotu 17. 5. od 10:00 hodin," láká zájemce TOP 09 na svých stránkách.

TOP 09 láká své příznivce také na besedy

V cukrárně bude poté od jedenácti hodin probíhat beseda s občany o evropských tématech. Pro Jaromíra Štětinu tím ale jeho sobotní program nekončí. V odpoledních hodinách má naplánovánu vlastní besedu na liberecké koleji. Jejím tématem bude situace na Ukrajině.

Kdo by se ještě kandidátů a TOP 09 dostatečně nenabažil, pro toho je za účasti výše zmíněných politiků připraven také koncert v Hospodě U Váchy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: adr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ty idiote, ministře školství! Zásah BIS do dějepisu rozpoutal bouři. I z nečekaných stran

8:01 Ty idiote, ministře školství! Zásah BIS do dějepisu rozpoutal bouři. I z nečekaných stran

Výroční zpráva Bezpečnostní informační služby (BIS), která mimo jiné varovala před ruským vlivem na …