Merkelová už hloupostí dorovnala Havla, soudí senátor Doubrava. Lidé ji nenávidí a plodí už jen žvásty

13.01.2016 15:01

Senátor Jaroslav Doubrava se na profilu na ParlamentníchListech.cz pořádně opřel do německé kancléřky Angely Merkelové. Ta je podle něj tak hloupá, jak byl prezident Václav Havel. Lže, lidé ji nenávidí, vlastní policie jí pohrdá a Merkelová podle Doubravy je schopná vyplodit jen „aktivistické žvásty“.

Merkelová už hloupostí dorovnala Havla, soudí senátor Doubrava. Lidé ji nenávidí a plodí už jen žvásty
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Doubrava

Kancléřka Angela Merkelová podle senátora a bývalého komunisty Jaroslava Doubravy již nemá argumenty. A tak se obrací k „nejtěžším“ politickým zbraním, což jsou „humanistické žvásty plné soucítění“.

„Povídala o tom, že svět má v současnosti tolik uprchlíků jak nikdy od ukončení druhé světové války. To ví každý. Vždyť státy NATO svými válečnými expedicemi k tomu přispěly,“ tvrdí Doubrava.

Merkelová podle něj zkrátka a jednoduše lhala a lže pořád. Lhala, když tvrdila že uprchlíci utíkají před smrtí, lhala když děkovala lidem za ochotu pomoci migrantům. „Naopak stále více lidí kvůli hloupému otevření dveří nelegální migraci Merkelovou nenávidí. Pohrdají jí i její vlastní policisté a potichu ji proklínají i německé tajné služby,“ myslí si Doubrava.

Se ztrátou argumentů se podle Doubravy objevuje vize a tu Merkelová má. „Její slova jsou podobná slovům Hitlera nebo slovům ze sjezdů politických stran: Podniky, zaměstnanci i zaměstnavatelé dělají, co je v jejich silách, aby dále posílili sociálně tržní ekonomiku,“ odsuzuje kancléřku dlouholetý bývalý komunista.

Celý text zde

„Slova bez významu, aktivistické žvásty,“ rozčiluje se Doubrava a srovnává Merkelovou s bývalým prezidentem Havlem. „Takové klišé nulové hodnoty mi připomíná hysterický humanismus pražského Havla. Vzpomínám si na Havlovo prezidentské novoroční povídání začátkem ledna 1999. Tehdy se rozbíhala hysterická kampaň proti stavbě plotu v ústecké Matiční ulici. Plotu, který ve skutečnosti byl protihlukovou stěnou,“ míní Doubrava.

„Majitelé rodinných domků z Matiční ulice si dovolili dohodnout se s městem, že jim tam postaví plot, aby byl odstíněn binec, který k nim vlál z cikánského ghetta v činžovních domech na druhé straně ulice. Tzv. humanisté to brali jako projev rasismu!“ vysvětluje svoje vidění celé události senátor.

„Z hlediska historické reality je hlupákem a rasistou Havel. Merkelová mu kráčí v patách,“ tvrdí Doubrava a dodává, že to byl on sám, kdo následnou dohodu mezi městem a obyvateli Matiční zprostředkoval. Vláda tehdy poskytla lidem z rodinných domků peníze na to, aby se mohli odstěhovat. „Česká republika zaplatila ze státního rozpočtu útěk domkařů z Matiční ulice, ze stínu tamních nepřizpůsobivých cikánů, místo toho, aby umravnila původce onoho zla, tedy cikány!“ hlásá Doubrava a svoje tvrzení podkládá argumenty. „To jsou absolutní fakta, orazítkovaná surovou realitou.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: spa

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To je byznys: Firma profesora-zavírače vyvařila na covidu. Dost

14:27 To je byznys: Firma profesora-zavírače vyvařila na covidu. Dost

Skoro každý den se veřejnost dozvídá, kolik přibylo nově pozitivně testovaných a k tomu je třeba tis…