Milan Knížák tepe opozici. Slušný člověk s Babišem nevyjednává, jste srabi! Vyměnit za Marťany

2. 3. 2021 21:55

Profesor Milan Knížák láme hůl nad českou politickou scénou, která podle něj v koronavirové krizi ukazuje jen to, že nestojí za nic. Opoziční politici se prý bojí odpovědnosti, proto chtějí nechat vládnout Babišovu „neschopnou, neuctivou a neprofesionální vládu“ až do voleb.

Milan Knížák tepe opozici. Slušný člověk s Babišem nevyjednává, jste srabi! Vyměnit za Marťany
Foto: Hans Štembera
Popisek: Milan Knížák
reklama

„Slušný člověk s Babišem nejedná. Naše politické strany ukazují, že nemají žádnou hrdost a už vůbec žádnou odvahu. Už jednou jsem napsal, že bychom je měli vyměnit za Marťany, ale Marťanů se nedostává,“ rozčiluje se při pohledu na aktuální politcké dění profesor.

Na české politické scéně jen marně hledá osobnost, která by po volbách mohla Babiše vystřídat na postu ministerského předsedy. „Nedovedu si představit, kdo by měl složit příští vládu, poněvadž nikdo z opozičních stran nedává naději na dobrého premiéra, od kterého se pak odvíjí složení vlády,“ dodává zklamaně.

Opoziční politici jsou podle jeho soudu příliš pasivní. „Jsem přesvědčen, že právě v této době je nutné ukázat schopnost jasných řešení. Spekulovat o přicházejících volbách a nechat Babiše s jeho kohortou libovolně řádit jsou projevy slabochů a neschopných politiků,“ říká Knížák.

Současné zástupce české politické scény proto hromadně označil za „sraby“. „Ve středověku stával v čele vojska král a také první umíral. Takoví lidé už dnes nejsou. Technická revoluce vítězí a utíká nám mílovými kroky. Lidské mravy vyvanuly. Politici, jste srabi,“ konstatuje.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Publicista chytil Reportéry ČT při činu. Vypustili reportáž o „zlém“ Babišovi. Jenže totálně zmanipulovali fakta

16:45 Publicista chytil Reportéry ČT při činu. Vypustili reportáž o „zlém“ Babišovi. Jenže totálně zmanipulovali fakta

Publicista Petr Brandtner se ve svém komentáři zaměřil na pořad Reportéři ČT a na reportáž s názvem …