Mobilizace: „Občané by nadávali.“ Vládní materiál. Důvod křiku na Babiše?

01.02.2023 11:25 | Ze sítí
autor: jav

Ačkoliv i podle oficiálních dokumentů NATO „v euroatlantickém prostoru nepanuje mír“, u nás jsou jakékoliv zmínky o válce pobouřeně považovány za strašení. Pořad Aby bylo jasno rozkrývá, proč vládě moc nevyhovuje, když se na téma upozorňuje.

Mobilizace: „Občané by nadávali.“ Vládní materiál. Důvod křiku na Babiše?
Foto: Screen Youtube
Popisek: Aby bylo jasno: Novela, která usnadňuje mobilizaci

„Andrej Babiš straší válkou.“ Jana Bobošíková v působivém sestřihu nechala slova zopakovat Janu Černochovou, Marii Bastlovou a Světlanu Witowskou. Je prý pozoruhodné, jaká shoda zavládla zejména v rozčilení nad slovy o vojácích, co chtějí válku.

Podle moderátorky pořadu Aby bylo jasno tento souzvuk znamená, že varováním před vojáky a válkou bylo ťato skutečně do živého. Co se tedy chystá?

Vysvětlení mohou nabízet slova náčelníka generálního štábu Karla Řehky, že v případě konfliktu s Ruskem, jehož pravděpodobnost prý stoupá, by muselo dojít k výběrové mobilizaci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

základní otázka: , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseelefant9 , 01.02.2023 13:17:49
Proč bych měl bránit stát, se kterým nejsme předválečně smluvně svázáni? A proč bych měl bránit tuto zem, kde nám už dnes nic, krom vlastního majetku nepatří? pro koho bych měl umírat? Pro naše politiky? Mi Rusové nic neudělali a Ukrajince mám na háku. Dostávají to, co sami 8 let druhým dělali. Nebudu ránit Ukrajnský fašismus ani ten Evropský.

|  15 |  0

Další články z rubriky

Chcíplá stávka. Vyrazí do boje za ČT kádry od Jourové?

17:50 Chcíplá stávka. Vyrazí do boje za ČT kádry od Jourové?

ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Umrněné“. Letošní protesty za Českou televizi jsou podle Zdeňka Zbořila, pam…