Na kandidátce Sportovců prý neoprávněně figuruje nejméně 7 lidí

18.10.2017 14:08 | Zprávy
autor: mp

Okresní státní zastupitelství v Kroměříži prověřuje k dnešnímu dni sedm trestních oznámení souvisejících s volbami do Sněmovny. Týkají se podezření z neoprávněného zapsání kandidátů na kandidátkách hnutí Sportovci. Případy pocházejí ze Zlínského kraje i dalších regionů České republiky, řekl dnes ČTK kroměřížský žalobce Roman Kafka.

Na kandidátce Sportovců prý neoprávněně figuruje nejméně 7 lidí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební plakáty v ulicích Prahy

„Věcí se zabýváme pro podezření ze spáchání trestných činů maření přípravy a průběhu voleb a další trestnou činnost,“ uvedl státní zástupce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump? K večírkům u prasáka Epsteina zaznívá jiné prezidentské jméno

20:15 Trump? K večírkům u prasáka Epsteina zaznívá jiné prezidentské jméno

Ačkoli je Jeffrey Epstein již šest let po smrti, zemřel za dosud ne zcela vyjasněných okolností v po…