Na práva žen bude dohlížet Saúdská Arábie. Někteří lidé ve světě tak nějak nevědí, co na to říci...

25.04.2017 22:07 | Zprávy
autor: mp

Saúdská Arábie se stala členkou komise, která má dohlížet na dodržování práv žen ve světě. Lidskoprávní organizace proti tomu protestují a považují to za výsměch.

Na práva žen bude dohlížet Saúdská Arábie. Někteří lidé ve světě tak nějak nevědí, co na to říci...
Foto: pixabay.com
Popisek: Saúdská Arábie

Server The Hill přináší informace o tom, že Saúdská Arábie zasedla mezi zeměmi, které mají bdít nad dodržováním práv žen ve světě.

„Zvolením Saúdské Arábie do komise na ochranu žen to je, jako kdyby se žhář stal šéfem hasičů ve městě,“ zaznělo od šéfa neziskové organizace při OSN WATCH  Hillela C. Neuera.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Mistr T vydělává prachy chaosem, ale Česko je ráj.“ S českým Kanaďanem u galerie pod širým nebem

7:05 „Mistr T vydělává prachy chaosem, ale Česko je ráj.“ S českým Kanaďanem u galerie pod širým nebem

„Tady žiju rád. S kamarády posedíme, pokecáme, popijeme. Chodím všude možně. To je něco, co dost Kan…