Ne každý muslim je zlý člověk, ale islám je zrůdný. Pokud budou chtít, sbalím si kartáček a půjdu do vězení, připouští Martin Konvička

15.09.2016 18:29

Martin Konvička ve čtvrteční Kauze dne na Rádiu Impuls prozradil Jaroslavu Pleslovi, jaké má další plány v politice. Chystá se do boje o senát a už teď odhaduje, kdo by mu tam mohl být názorově blízký natolik, aby spolu zachránili demokracii. Pokud by se ho chtěli zavedení politici zbavit třeba tím, že skončí ve vězení, přijde prý na scénu někdo mnohem horší. Nicméně je prý připraven jít i do vězení. Sbalí kartáček a půjde.

Ne každý muslim je zlý člověk, ale islám je zrůdný. Pokud budou chtít, sbalím si kartáček a půjdu do vězení, připouští Martin Konvička
Foto: Hans Štembera
Popisek: Happening s názvem Okupanti obsazují Prahu v souvislosti s výročím vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa v roce 1968

„Do vězení se nechce nikomu, ani mně. Ale já si všímám toho, že ta střední třída si zachovává zdravý rozum. Doufám proto, že si zdravý rozum zachovávají i soudci. V tuto chvíli mám před sebou šest kauz,“ prozradil host. Jste připraven, že půjdete sedět? „No, připraven, vezmu si zubní kartáček a půjdu sedět. Ale bude záležet na tom, kam to bude chtít establishment dohnat. Víte, my jsme ti liberální kritici ć myslím lidé jako já, Petr Hampl nebo Klára Samková. Ale pokud budeme my odstraněni, tak přijdou i jiní sekáči. To bych si nepřál ani já,“ varoval Konvička.

„Tak jako byl přesvědčen, že ne každý komunista je zlý, tak se dá říci, že ani každý muslim není zlý. A přece ten komunismus byl zrůdný a stejně tak je nebezpečný i islám jako ideologie,“ konstatoval Konvička. To, jak se pravověrní muslimové učí o svém Proroku, právě to považuje Konvička za nebezpečné.

A proč se tedy snažil zlehčovat muslimskou problematiku tím, že na demonstraci před ambasádu Saúdské Arábie přitáhl kadibudku? Činí tak proto, aby se lidé začali smát hrozbám, které před nás teroristé stavějí. Už nacisté přece o Češích říkali, že to jsou smějící se bestie. „Česká protimigrační scéna je v současné době dost fragmentovaná, ale asi to tak musí být. Teď se ukáže, jakou životnost mají tato hnutí,“ prorokuje Konvička.

Sám se v tuto chvíli uchází o senátorské křeslo na jihu Čech za Alternativu pro Českou republiku. Kandidátů za toto hnutí není zatím moc, ale bude to takový křest ohněm, soudí Konvička. Do senátu kandiduje, protože tam už teď vidí možné budoucí spojence. „Ať už je to senátor Doubrava nebo Valenta, a víc nechci jmenovat, abych třeba neublížil, ale může vzniknout těleso demokratických a liberálních sil, které to s touto zemí myslí dobře. A uvidíme, jak to dopadne,“ uzavřel Konvička své vystoupení.   

reklama

autor: mp

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

reforma školství

Paní Zajíčková, vážím si toho, že jste se jako jedna mála postavila za učitele. A sama to zmiňujete, že reformy měly začít už dávno a já se ptám, proč nezačaly? Co vám v tom brání? A máte vůbec plán, jak zvýšit nejen úroveň školství jako takovou, ale i platy ve školství?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Psali Pavlovi i Fialovi. Nic. 14 tisíc zemědělců dnes „táhne na Prahu”

4:44 Psali Pavlovi i Fialovi. Nic. 14 tisíc zemědělců dnes „táhne na Prahu”

Stovky zemědělských podniků z celé země se sjednotily pod jedním praporem a především mezi sebou dal…