Ne každý muslim je zlý člověk, ale islám je zrůdný. Pokud budou chtít, sbalím si kartáček a půjdu do vězení, připouští Martin Konvička

15.09.2016 18:29

Martin Konvička ve čtvrteční Kauze dne na Rádiu Impuls prozradil Jaroslavu Pleslovi, jaké má další plány v politice. Chystá se do boje o senát a už teď odhaduje, kdo by mu tam mohl být názorově blízký natolik, aby spolu zachránili demokracii. Pokud by se ho chtěli zavedení politici zbavit třeba tím, že skončí ve vězení, přijde prý na scénu někdo mnohem horší. Nicméně je prý připraven jít i do vězení. Sbalí kartáček a půjde.

Ne každý muslim je zlý člověk, ale islám je zrůdný. Pokud budou chtít, sbalím si kartáček a půjdu do vězení, připouští Martin Konvička
Foto: Hans Štembera
Popisek: Happening s názvem Okupanti obsazují Prahu v souvislosti s výročím vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa v roce 1968
reklama

„Do vězení se nechce nikomu, ani mně. Ale já si všímám toho, že ta střední třída si zachovává zdravý rozum. Doufám proto, že si zdravý rozum zachovávají i soudci. V tuto chvíli mám před sebou šest kauz,“ prozradil host. Jste připraven, že půjdete sedět? „No, připraven, vezmu si zubní kartáček a půjdu sedět. Ale bude záležet na tom, kam to bude chtít establishment dohnat. Víte, my jsme ti liberální kritici ć myslím lidé jako já, Petr Hampl nebo Klára Samková. Ale pokud budeme my odstraněni, tak přijdou i jiní sekáči. To bych si nepřál ani já,“ varoval Konvička.

„Tak jako byl přesvědčen, že ne každý komunista je zlý, tak se dá říci, že ani každý muslim není zlý. A přece ten komunismus byl zrůdný a stejně tak je nebezpečný i islám jako ideologie,“ konstatoval Konvička. To, jak se pravověrní muslimové učí o svém Proroku, právě to považuje Konvička za nebezpečné.

A proč se tedy snažil zlehčovat muslimskou problematiku tím, že na demonstraci před ambasádu Saúdské Arábie přitáhl kadibudku? Činí tak proto, aby se lidé začali smát hrozbám, které před nás teroristé stavějí. Už nacisté přece o Češích říkali, že to jsou smějící se bestie. „Česká protimigrační scéna je v současné době dost fragmentovaná, ale asi to tak musí být. Teď se ukáže, jakou životnost mají tato hnutí,“ prorokuje Konvička.

Sám se v tuto chvíli uchází o senátorské křeslo na jihu Čech za Alternativu pro Českou republiku. Kandidátů za toto hnutí není zatím moc, ale bude to takový křest ohněm, soudí Konvička. Do senátu kandiduje, protože tam už teď vidí možné budoucí spojence. „Ať už je to senátor Doubrava nebo Valenta, a víc nechci jmenovat, abych třeba neublížil, ale může vzniknout těleso demokratických a liberálních sil, které to s touto zemí myslí dobře. A uvidíme, jak to dopadne,“ uzavřel Konvička své vystoupení.   

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prymula varuje: Autonehoda? Nebude pro vás ventilátor. Proto tato opatření

13:15 Prymula varuje: Autonehoda? Nebude pro vás ventilátor. Proto tato opatření

Důvody, proč se zpřísňují opatření, uvedl na tiskové konferenci po jednání vlády ministr zdravotnict…