Nebylo by milé, kdyby zvedl Zeman na nějakého premiéra hůl. Zbavme ho břemene zahraničních cest, doporučuje Jandourek

07.05.2017 16:03

Komentátor serveru Forum24.cz Jan Jandourek se na serveru pustil do prezidenta Miloše Zemana. Uvedl, že by již nejspíš neměl jezdit do zahraničí. „Zbavme ho utrpení a zemi rizik,“ dodal.

Nebylo by milé, kdyby zvedl Zeman na nějakého premiéra hůl. Zbavme ho břemene zahraničních cest, doporučuje Jandourek
Foto: ReproFoto: TV Barrandov
Popisek: Prezident Miloš Zeman v pořadu Týden s prezidentem televize Barrandov.

„Vzhledem k fyzickému a mentálnímu stavu pana prezidenta by stálo za zvážení, zda by neměl být osvobozen od břemene zahraničních cest. Především po několik posledních měsíců vykazuje jisté anomálie svého chování, a bylo by tedy jak v jeho zájmu, tak v zájmu naší země i zahraničních partnerů, aby se držel spíše na domácí scéně, než mu doběhne posledních několik měsíců v úřadě,“ konstatuje úvodem Jandourek. 

Podle něj by bylo nemilé, kdyby Zeman zvedl na nějakého premiéra hůl či by ztratil botu na schodišti nějaké významné vládní budovy. Tím si tak rýpl nejen do schůzky s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD) u příležitosti (ne)podání demise, ale i do Zemanovy nehody na schodech krajského úřadu v Olomouci.

„Svět ani nepřijde o žádné významné projevy, protože je stejně pronáší spatra, čímž dává najevo, že publikem pohrdá. My už jsme zvyklí, ale třeba by to mohlo těm netykavkám vypěstovaným na různých diplomatických akademiích a orientálních dvorech vadit,“ dodal.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Závěrem pak zmínil cesty na Rhodos, na setkání, jež podle jeho slov pořádá agent KGB Jakunin. Jak míní Jandourek, tyto cesty by mu nikdo nevyčítal, jen by asi bylo namístě, aby si tyto soukromé radosti hradil jiným způsobem, než aby je platil z peněz daňových poplatníků. „Jako tomu bylo loni, a to navzdory ujišťování mluvčího Ovčáčka, že všechny náklady hradí pořadatel. Náklad pana prezidenta ve vládním letadle do toho zřejmě zahrnut nebyl. Není náklad jako náklad. Ostatně by ho mohl s sebou brát Petr Kellner, letadlo má a stejně jezdí často tím směrem, co se Zemanovi líbí. Navíc by byl na palubě veselým společníkem, a kdyby ho nepustili do pilotní kabiny, snad by se tolik nestalo,“ řekl Jandourek s ironickým posměškem, že by mohl Zeman ještě vycestovat do kosmu jako platící vesmírný turista. 

  • Původní text ZDE

„Není to sice zadarmo, ale stejně nám Moskva nesplatila celý svůj dluh, tak by tam mohli nad cenou přimhouřit upřímné a laskavé Putinovo modré oko. Ovčáček by pochopitelně musel letět taky, kdyby ne, to by asi nepřežil,“ uzavřel.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lži o Havlovi uvedeny na pravou míru. Aktivista se dal do práce, načal i „humanitární bombardování“

18:31 Lži o Havlovi uvedeny na pravou míru. Aktivista se dal do práce, načal i „humanitární bombardování“

Aktivista Jan Cemper se pustil do lidí, kteří šíří lži o Václavu Havlovi, a tím podporují nenávistné…