Nebylo by milé, kdyby zvedl Zeman na nějakého premiéra hůl. Zbavme ho břemene zahraničních cest, doporučuje Jandourek

07.05.2017 16:03 | Zprávy
autor: vef

Komentátor serveru Forum24.cz Jan Jandourek se na serveru pustil do prezidenta Miloše Zemana. Uvedl, že by již nejspíš neměl jezdit do zahraničí. „Zbavme ho utrpení a zemi rizik,“ dodal.

Nebylo by milé, kdyby zvedl Zeman na nějakého premiéra hůl. Zbavme ho břemene zahraničních cest, doporučuje Jandourek
Foto: ReproFoto: TV Barrandov
Popisek: Prezident Miloš Zeman v pořadu Týden s prezidentem televize Barrandov.

„Vzhledem k fyzickému a mentálnímu stavu pana prezidenta by stálo za zvážení, zda by neměl být osvobozen od břemene zahraničních cest. Především po několik posledních měsíců vykazuje jisté anomálie svého chování, a bylo by tedy jak v jeho zájmu, tak v zájmu naší země i zahraničních partnerů, aby se držel spíše na domácí scéně, než mu doběhne posledních několik měsíců v úřadě,“ konstatuje úvodem Jandourek. 

Podle něj by bylo nemilé, kdyby Zeman zvedl na nějakého premiéra hůl či by ztratil botu na schodišti nějaké významné vládní budovy. Tím si tak rýpl nejen do schůzky s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD) u příležitosti (ne)podání demise, ale i do Zemanovy nehody na schodech krajského úřadu v Olomouci.

„Svět ani nepřijde o žádné významné projevy, protože je stejně pronáší spatra, čímž dává najevo, že publikem pohrdá. My už jsme zvyklí, ale třeba by to mohlo těm netykavkám vypěstovaným na různých diplomatických akademiích a orientálních dvorech vadit,“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zdravím Vaška Moravce. Tu miliardu mu nezávidím.” Vyplouvají vážné věci

4:46 „Zdravím Vaška Moravce. Tu miliardu mu nezávidím.” Vyplouvají vážné věci

Jak to dopadá, když se má omluvit za nepravdivé nařčení neziskovka vedená Václavem Moravcem? Takovou…