„Možná se jeví ztráta hlasů ČSSD jako záhadná. Vyjádření jejích vůdců nenapovídá, že by byli schopni skutečnou příčinu postihnout. To vše je jen signálem nepochopení nové situace, která v našem životním prostoru vzniká,“ píše ve svém textu publicista Vlastimil Podracký, který si všímá toho, že stará dělnická strana s bohatou historií a se zřetelným podílem na naší historické realitě ztrácí prestiž. Socialisté se podle něj dostali do téměř neřešitelného rozporu: na jedné straně jejich zásahy do politické praxe vyžadují silný stát, na druhé straně jsou sociální demokraté internacionalisté a pomáhají nezávislý stát likvidovat a podřizovat se směrnicím EU.
Neřešitelný rozpor socialistů

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Oldřich Szaban
Dotace
Jestli někomu byly dotace vyplaceny neoprávněně, neměl by za to nést také ten, kdo vyplacení schválil odpovědnost? Proč tohle nikdo neřeší?
Další články z rubriky
9:06 „Účelovka vlády!“ Vondráček rozmetal korespondenční volbu: Milion hlasů doma nikoho nezajímá
Korespondenční volba pro Čechy v zahraničí? Vládní koalice ji protlačila, opozice bránila obstrukcem…
- 8:58 Wollner domňoukal. Dobiášová o pekle v ČT a dozimetru
- 7:36 „Nevzdáme to.“ Dominik Hašek i Emma Smetana. Milion chvilek jde do boje s opozicí
- 21:25 Lipavský a Černochová na kanálu ODS. Hrůza z růstu Stačilo!
- 12:30 Zděšení rodiče si posílají leták, který v Praze našli ve škole
- 9:45 Veleba: Potápíme se. 64 % průměru EU. A nikomu to nevadí