Opice! Asi brzo umře. Čaputová si vyslechla svoje. A pak přišla rána Babišovi

14. 11. 2019 19:45

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová vystoupila jako host v pořadu Inkognito vysílaném v TV JOJ. Nic netušící slovenské celebrity se zde snažily se zavázanýma očima uhádnout její povolání. „Je to opice,“ pokoušel se její identitu odhalit například herec a moderátor Maroš Kramár, který pak celou hru uzavřel se slovy, že „Češi mají Čapí hnízdo a Slováci Čaputovou“. Nakonec přispěchal k prezidentce s omluvou za své „nevhodné“ komentáře při hádání.

Opice! Asi brzo umře. Čaputová si vyslechla svoje. A pak přišla rána Babišovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová
reklama

Anketa

Má Tomio Okamura vaši důvěru?

86%
14%
hlasovalo: 31430 lidí
Na začátku se hádající dotazovali, zda osoba, jejíž pravou totožnost hádají, je „živá bytost“. Kramár ostatní ujistil, že podle potlesku v publiku „už živá dlouho nebude“. Poté se hádající dopídili toho, že jde o ženu. Kramár se proto zajímal, zda je osoba alespoň nějaká zahraniční hvězda, když přišla záporná odpověď, poprosil, ať mu už ani raději neříkají, o koho se jedná. Nelíbilo se mu ani zjištění, že si s touto ženou netyká. A nevynechal ani dvojsmyslné narážky.

Následně na stůl přilétl dotaz, zda jde o dámu ze showbyznysu, což moderátor pořadu opět vyvrátil. Kramár se nato ještě více zhrozil: „Nebude to nějaká opice ze zoologické?“ poznamenal herec, což přítomné velmi pobavilo. Čaputová se stále snažila držet úsměv na tváři.

Poté ale uhodil Kramár hřebíček na hlavičku, když jej i jeho kolegy napadlo, zda nepůjde náhodou přímo o prezidentku. „Ježíš, naše milovaná prezidentka, já se omlouvám, jestli jste to vy, Zuzanko,“ kál se Kramár ještě stále se škraboškou přes oči. Následovaly proto další a další otázky a odpovědi, potvrzující, že se skutečně jedná o slovenskou hlavu státu. „Já jsem vás i volil, i volební lístek jsem si vyfotil,“ mírnil obratem Kramár své vystupování.

Když už Kramára moderátor prosil, ať se radši již nevyjadřuje, nasadil tomu ještě větší korunu: „Já v jednom pražském představení vždy říkám: Vy máte Čapí hnízdo a my máme Čaputovou,“ smál se herec.

O pár okamžiku později už došlo na úplné odhalení, že žena, jejíž povolání se hádalo, je skutečně slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Kramár si proto sundal masku a rovnou zamířil k Čaputové se jí ještě znovu osobně za svá slova omluvit. „Já se omlouvám, miluju vás,“ řekl herec a na závěr políbil ruku prezidentce, která jeho omluvu přijala s úsměvem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nebudu sprostej, řekl plukovník Šlachta. A veřejně pohrozil před 300 lidmi

22:18 Nebudu sprostej, řekl plukovník Šlachta. A veřejně pohrozil před 300 lidmi

Bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta se nechal slyšet, že se těší …