Pane Putine, pane Babiši, pane Zemane. Vy jste padlí andělé, řekl umělec Vladimír Merta v přenosu ČT a sklidil ohromný potlesk

21.03.2018 7:45 | Zprávy
autor: vef

Členové České hudební akademie uvedli do Síně slávy při předávání Cen Anděl folkového písničkáře Vladimíra Mertu. Při ceremoniálu Merta mluvil o andělech svržených z nebe. V písni pak zazpíval o „vraždách na cestě k moci“ a za „padlé anděly“ označil ruského a českého prezidenta Vladimira Putina a Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše. Pořad přenášel program ČT1.

Pane Putine, pane Babiši, pane Zemane. Vy jste padlí andělé, řekl umělec Vladimír Merta v přenosu ČT a sklidil ohromný potlesk
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

„Přátelé, jsou taky andělé, kteří byli svrženi z nebe. Já jsem jeden z těch, kterým je dobře v této zemi. Akorát jsem dostal černou pásku na ruku a pochopil jsem, že doba je zlá,“ řekl Merta předtím, než zazpíval svou píseň Vzdálené výstřely.

Celý pořad najdete ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

EET

Já pořád nechápu jedno. Jak EET řeší problém s šedou ekonomikou, když zákazník má na výběr – buď levněji, bez faktury nebo účtenky nebo dráž s ní. A co myslíte, že si většina zákazníků zvolí? A jak tuto praxi, která je běžná, řeší EET?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

110% zisk. Lichváři napadli Česko. Hynek Beran o elektřině, kterou platíte

8:04 110% zisk. Lichváři napadli Česko. Hynek Beran o elektřině, kterou platíte

Energetik Hynek Beran odkrývá, jak vzniká cena elektřiny a jak by stát mohl chránit občany před její…