Paní ministryně, kam to spějeme. Válková si našla čas na starosti čtenářů

25.08.2014 10:28 | Zprávy
autor: luš

Ministryně spravedlnosti Helena Válková (ANO) po téměř dvouměsíční prodlevě opět odpovídala čtenářům ParlamentníchListů.cz na jejich dotazy. Objasňovala nejasnosti ohledně chystaného zabavování aut řidičům přistižených při řízení pod vlivem návykových látek, vyjádřila se k problematice odposlechů a nastínila plány svého rezortu v oblasti exekucí.

Paní ministryně, kam to spějeme. Válková si našla čas na starosti čtenářů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministryně spravedlnosti Helena Válková

Čtenářku Zuzanu rozlítila několikaměsíční neaktivita ministryně spravedlnosti na serveru ParlamentníListy.cz. „Pokud jde o rozhovory novinářům, ty dáváte všichni rádi a pokud nejste dlouho v televizi, je oheň na střeše, ale když se na něco ptají občané, jste hrozně zaneprázdněni. Proč jste ale pak do politiky šli, když vám vadí naše dotazy?“ čílila se.

Ministryně Válková požádala čtenářku o pochopení s prodlením v odpovědích. Jako ministryně prý dostává více podnětů a dotazů od občanů, než dostávala v době, kdy byla „pouze“ poslankyní. A i když jí s odpověďmi na dotazy pomáhají asistenti, pořád to nestačí.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Hluk

Tvrdíte, že v ČR nefunguje regulace hluku, a že ho nikdo nekontroluje. Ale pokud vím, platí přeci noční klid nebo už ne? Nebo podle vás je třeba zavést regulaci i přes den? Jak byste si to představovala? A ke kontrole, není snad v kompetenci hygieny nebo policie?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Parta vyvolených z Kavčích hor? Demagogie v rozhovoru s Klempířem

20:33 Parta vyvolených z Kavčích hor? Demagogie v rozhovoru s Klempířem

Místopředseda Trikolory a pamětník českých médií Petr Štěpánek zhodnotil rozhovor veřejnoprávní tele…