Paroubek se pustil do Babišova novináře. A prozradil, kdo bude ministrem kultury

23.10.2013 20:15

Expremiér Jiří Paroubek se na serveru Vaševěc.cz ohradil proti článku komentátora Steigerwalda publikovaném v Babišově MF Dnes. Paroubek ho označuje za lháře a normalizačního kulturtrégra a ptá se, jestli mu neměkne mozek.

Paroubek se pustil do Babišova novináře. A prozradil, kdo bude ministrem kultury
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek
reklama

„O tom, že staré psy, normalizační kulturtrégry, novým kouskům nelze naučit, naopak svědčí článek `hlavního` komentátora MF Dnes K. Steigerwalda `Aféry a volby`, který tu spoušť – tedy zveřejnění pozitivního sdělení o mé osobě – musel hned uvést na pravou míru,“ píše Paroubek s odkazem na jiný článek, který označuje dobu jeho vlády za nejlepší období.

Ing. Jiří Paroubek

  • Nenarodili jsme se sami pro sebe, ale proto, abychom sloužili své vlasti. ( Jindřich IV.)

Nová Babišova vláda

Expremiér připomíná, že Kubiceho zpráva, která ovlivnila výsledek sněmovních voleb v roce 2006, byla plná lží a nikdy se neprokázalo, že by závažná obvinění byla pravdivá. A dodává, že před volbami přesahovala jeho popularita 50 procent. Když tedy komentátor Steigerwald píše, že byl Paroubek velmi neoblíbený, lže. Jedinou pravdivou větou tak podle Paroubka je konstatování, že se Kubice později – ve vládě Petra Nečase - stal ministrem vnitra.

„Zkrátka svým vysoce inteligentním a zejména přínosným článkem si K. Steigerwald řekl o pozici ministra kultury v Babišově vládě. Bude mít ještě konkurenci v M. Stropnickém, ten se ale může prokázat skromnějšími přehmaty. Za svého působení ve vinohradském divadle (jako jeho umělecký šéf) jen zničil jeho zavedený repertoár, dovedl divadlo k poklesu diváckého zájmu, s čímž teď zápasí nový ředitel divadla T. Töpfer. A. Babiš má před sebou příjemné rozhodování, kdo z nich to bude,“ uzavírá Paroubek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: lze
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Profesor Beran u Xavera. To zase bude křiku...

17:25 Profesor Beran u Xavera. To zase bude křiku...

Epidemiolog a vakcinolog Jiří Beran byl hostem rozhovoru na XTV. Výrazně doporučoval očkování, podle…