Peklo. Ksichty. Mamlasové. Režisér se podíval, kdo vlastně kandiduje

15. 10. 2017 22:02

Režisér David Martinek se na svém facebookovém profilu rozhovořil o nadcházejících sněmovních volbách. „Volby v banana republic jsou za pět dní,“ zmínil úvodem s tím, že se na volebních lístcích snažil najít někoho, kdo je slušný člověk.

Peklo. Ksichty. Mamlasové. Režisér se podíval, kdo vlastně kandiduje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební zákon, ilustrační foto

Martinek následně popisuje, že vyházel partaje, které z principu ne. „Jal jsem se mrknout na weby partají, které by se potenciálně daly,“ sdělil s tím, že to neměl dělat. „Weby partají jsou teda hodně velké peklo. U třetího webu mě napadlo, že to, co nejvíc vypovídá o skutečné úrovni stran, jsou právě tyhle weby. A lidé. Konkrétní lidé, kteří pak budou sedět v parlamentu. A to je fakt k neuvěření. Sami si ověřte, jak vlastně přesně vypadají lidé, kteří jsou na kandidátkách. Za svůj region. Mrkněte na lidi, kterým to za pár dní ‚hodíte‘. Mrkněte na weby stran, na ‚grafiku'‘, na nefunkční odkazy, profilové fotky, ty ksichty, co na těch fotkách předvádějí, plus jejich šílené profily. Teda jestli se vůbec na konkrétní lidi doklikáte. A nemluvím jen o podivných stranách z okraje spektra,“ sdělil se slovy, že mluví i o stranách, jejichž lídři se reálně utkávají na obrazovkách.

Takhle pak podle jeho slov budou provádět svou politiku, skutečný výkon. „Tihle lidé pak budou nakonec rozhodovat o veřejných financích a o vašich životech. Mamlasové, kteří nejsou schopni dát dohromady ani funkční web. Ani vlastní profily bez stylistických chyb. Nebo si nedokážou obstarat slušnou fotku. Základní, triviální věci. To je totiž česká politika. Nažehlení lídři, kteří mudrují v televizních debatách. A v regionech změť lidí, kterým byste dali dvacku, ať mají aspoň na levnou polívku...,“ sdělil.  

„Ty hlavní strany to mají jakžtakž pořešené. Ale i tady najdete nefunkční odkazy, podivnosti, změť informací. A to je JEN blbý web. Kde je stát ve všech jeho souvislostech,“ uzavřel.

Celý příspěvek Davida Martinka:

Volby v banana republic jsou za pět dní. No. Projel jsem si tu obálku s lístkama, v marné snaze tam najít alespoň někoho. Někoho, koho znám a myslím si, že je to slušný člověk, jak jsem před časem napsal. Takže jsem vyházel partaje, které z principu ne a jal jsem se mrknout na weby partají, které by se potenciálně daly. A to jsem neměl dělat. Weby partají jsou teda hodně velké peklo. U třetího webu mě napadlo, že to, co nejvíc vypovídá o skutečné úrovni stran jsou právě tyhle weby. A lidé. Konkrétní lidé, kteří pak budou sedět v parlamentu. A to je fakt k neuvěření. Sami si ověřte, jak vlastně přesně vypadají lidé, kteří jsou na kandidátkách. Za svůj region. Mrkněte na lidi, kterým to za pár dní "hodíte". Mrkněte na weby stran, na "grafiku", na nefunkční odkazy, profilové fotky, ty ksichty, co na těch fotkách předvádějí, plus jejich šílené profily. Teda, jestli se vůbec na konkrétní lidi doklikáte. A nemluvím jen o podivných stranách z okraje spektra. Mluvím o stranách, jejichž lídři se reálně utkávají na obrazovkách. Protože.. Protože takhle vlastně budou provádět tu svou politiku, ten skutečný výkon. Tihle lidé pak budou nakonec rozhodovat o veřejných financích a o vašich životech. Mamlasové, kteří nejsou schopni dát dohromady ani funkční web. Ani vlastní profily bez stylistických chyb. Nebo si nedokáží obstarat slušnou fotku. Základní, triviální věci. To je totiž česká politika. Nažehlení lídři, kteří mudrují v televizních debatách. A v regionech změť lidí, kterým byste dali dvacku, ať mají aspoň na levnou polívku.. Samozřejmě. Ty hlavní strany to mají jakžtakž pořešené. Ale i tady najdete nefunkční odkazy, podivnosti, změť informací.. A to je JEN blbý web. Kde je stát.. ve všech jeho souvislostech.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kudla do zad. Pavel Novotný? Špatné. Fanoušci ,,hvězdy ODS" nebudou potěšeni

9:45 Kudla do zad. Pavel Novotný? Špatné. Fanoušci ,,hvězdy ODS" nebudou potěšeni

Pavel Novotný nebyl i přes svůj bombastický projev na kongresu ODS zvolen místopředsedou strany. A P…