Personální rošáda v ČT nekončí. Šéfa ČT1 Dolejše vystřídá Fridrich

02.11.2011 17:51 | Zprávy
autor:

Šéf prvního programu České televize Radan Dolejš po dohodě s generálním ředitelem ČT Petrem Dvořákem podal výpověď. Ve funkci ho nahradí Milan Fridrich.

Personální rošáda v ČT nekončí. Šéfa ČT1 Dolejše vystřídá Fridrich

„Vracím se ke svým tvůrčím kořenům a k tomu, co mám nejraději. Už teď mám v hlavě celou řadu nápadů, kterým bych chtěl vdechnout život," řekl ke svému odstoupení Dolejš pro iDNES.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Bezpečnost

Co přesně má podle vás Evropa udělat, aby dostála tomu, že přijme odpovědnost za vlastní bezpečnost? Je fakt, že už včera bylo pozdě a Evropa v otázce zajištění bezpečnosti totálně selhala, což ukazuje i řadu let problém s nelegální migrací, který vůbec nedokázala vyřešit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

19:15 Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

ParlamentníListy.cz získaly stanovisko advokáta a odborníka na Ústavní právo Jaroslava Kuby, které v…