Podvodník se vydává za šéfa ÚOOZ Roberta Šlachtu

17.08.2011 19:02 | Zprávy
autor: Pavel Kozdera

Na falešné facebookové profily politiků jsme si již zvykli. Své o tom ví Vít Bárta, Jiří Paroubek, Petr Nečas, ale i celá řada dalších vrcholných politiků, bojujících s dvojníky. Avšak aby se někdo vydával za šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu, to tu ještě nebylo.

Podvodník se vydává za šéfa ÚOOZ Roberta Šlachtu
Na internetu se za mediálně populárního policistu plukovníka Robert Šlachtu, který se podílel třeba na dopadení do té doby nejhledanějšího podnikatele v ČR Tomáše Pitra, se vydává neznámá osoba.

Související: Šlachta: Pitr byl zdatný soupeř


Kontrolní otázka

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co přesně sledujete tou žalobou na prezidenta?

A nebylo by spíš na místě podat kompetenční žalobu? Tu podle všeho nechcete podat, aby se neodváděla pozornost od práce vlády a pak podáte jinou žalobu. Já tomu nerozumím. Můžete mi to vysvětlit? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hurá na zelenou demonstraci! Docent Valenčík o Green Dealu

20:45 Hurá na zelenou demonstraci! Docent Valenčík o Green Dealu

KLIMA: VZPOURA PROTI PANICE Po páteční stávce sobotní zamyšlení. První z textů polemické série, kter…