Policie na hradeckém hejtmanství zasahovala až do dnešního časného rána

23.09.2016 10:48 | Zprávy

Detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu zasahovali na hejtmanství v Hradci Králové celou noc na dnešek. V úřadu zajišťovali dokumenty, počítače a další věci od čtvrtečního rána do dnešních 04:30, tedy zhruba 20 hodin. Policie nikoho z vedení kraje a ze zaměstnanců úřadu neobvinila ani nezadržela. ČTK to řekla mluvčí hejtmanství Martina Götzová. Zásah policie na krajském úřadě souvisel s miliardovou zakázkou na přestavbu nemocnice Náchod.

Policie na hradeckém hejtmanství zasahovala až do dnešního časného rána
Foto: tan
Popisek: Královéhradecký hejtman Lubomír Franc

Detektivové ve čtvrtek zasahovali kromě krajského úřadu i na dalších místech, například v sídle Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje či v pražském sídle stavební společnosti Metrostav. Prohledali i rodinný dům hejtmana Lubomíra France (ČSSD) v Hradci Králové.

Chod úřadu razie neomezila

Na hejtmanství policie během prohlídky kanceláří zajistila asi 15 počítačů, asi desítku flash disků, mobilní telefony, disky CD a DVD a různé písemné dokumenty. Podle mluvčí šlo o nosiče a dokumenty týkající se modernizace náchodské nemocnice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vam, čtk

Práce

Dobrý den, máte pravdu, že život je víc než práce, ale bez práce se neobejdete a více co mi na tom přijde nejsmutnější? Že i když pracujete, často máte i dva úvazky, stejně s penězi, co za práci dostanete sotva vyjdete. A můj dotaz tak je, zda máte řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okupace? Osvobodili jsme se sami? Vyskočil, Schneider a další skoncovali s nesmysly

7:25 Okupace? Osvobodili jsme se sami? Vyskočil, Schneider a další skoncovali s nesmysly

„Nesmí se zapomínat na oběti, které nám umožnily se vůbec narodit. Nesmí se zapomínat na ta strašná …