Policisté pátrají po vrahovi politika Housky. Používají i detektor kovu

20.11.2013 14:48 | Zprávy

Policie pátrá na místě, kde bylo nalezeno tělo vlivného politika ČSSD Romana Housky. Kriminalisté obcházejí sousedy a ptají se, zda si nevšimli něčeho podezřelého. Také v okolí vily hledají další stopy pomocí detektoru kovu.

Policisté pátrají po vrahovi politika Housky. Používají i detektor kovu
Foto: Jaroslav Bukowski
Popisek: Zavražděný člen ústeckého Krajského výkonného výboru ČSSD Roman Houska

„Propátrávají širší okolí místa činu tak, aby byly zajištěny veškeré možné stopy, které by mohly vést k pachateli," popsal deníku Právo činnost policistů dozorující státní zástupce Vladimír Jan. Zároveň potvrdil, že vyšetřovatelé zatím nenašli vražednou zbraň.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pan

Volby

Napadlo vás, že lidí koukají víc do budoucnosti než minulosti? A divíte se? Kdybyste si vedli líp a vedlo se i líp většině lidí, což za vaší vlády nenastalo, nemyslíte, že byste byli u vlády zas?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

U odhalení, jak zmizel tvůrce bitcoinu, byl i exguvernér Rusnok

18:35 U odhalení, jak zmizel tvůrce bitcoinu, byl i exguvernér Rusnok

Záhadu zmizení tvůrce bitcoinu, který vystupoval pod pseudonymem Satoshi Nakamoto, poodhaluje jeho p…