Poslanec ODS tankoval. A prý neplatil. Ten se brání: MFD lže

14.11.2011 19:08 | Zprávy

AKTUALIZOVÁNO Pardubický aerodrom vzkvétá, ten hradecký je dírou na peníze, kde si členové představenstva protizákonně vypisují desetitísícové odměny a zvesela podnikají. Jeden z nich poslanec Pavel Staněk to chtěl napravit a podpořit letiště tím, že v něm načepoval téměř 500 litrů benzínu. Jen za ně zapomněl zaplatit.

Poslanec ODS tankoval. A prý neplatil. Ten se brání: MFD lže
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto.

Dopravní podnik města Hradec Králové má 430 pracovníků, ale jen 3 členy představenstva. Hradecké regionální letiště má 15 pracovníků, ale 7 členů představenstva. Už to budí podezření.

Navíc navzdory smečce manažerů v představenstvu je letiště stále prakticky nefunkční. A členové představenstva přitom z hradeckého rozpočtu dostávají desetitisícové odměny.

A tak se jeden z členů představenstva hradeckého aerodromu, poslanec, člen Legislativní rady vlády, člen bezpečnostního výboru Sněmovny a bývalý náměstek ministra spravedlnosti v jedné osobě Pavel Staněk z ODS rozhodl podpořit rozvoj letiště tím, že na jeho pumpě tankoval benzín. Jenže zapomněl zaplatit.

Sám Staněk v pondělí odpoledne vydal tiskové prohlášení, ve kterém tvrdí, že deník Mladá fronta Dnes (MfD), který na kauzu upozornil, lže.

„Velmi mě mrzí, že MF DNES informovala tak drasticky zavádějícím způsobem o mé osobě i když jsem dal redaktorům veškeré podklady, které svědčí o naprostém opaku, než je článek v MF DNES. Naftu jsem řádně kupoval a mám na to samozřejmě doklad," reagoval Staněk v prohlášení zaslaném pro ParlamentníListy.cz.

Na placení prý Staněk při tankování myslel - celý jeden rok

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pal

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Zbraně

Zaujal mě váš komentář ke zbraním. Máte naprostou pravdu, že kdo chce jakoukoliv zbraň použít třeba k zabíjení, že si ji nějak opatří - většinou nezákonně. Ale co mě zajímá je váš pohled na to, aby lidé mohli použít legální zbraň pro svou ochranu nebo ochranu majetku? Protože co vím, tak je většina ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Neschopnost nebo to někdo chtěl? Zdržené Dukovany jdou za vládou, odhalil profesor

18:29 Neschopnost nebo to někdo chtěl? Zdržené Dukovany jdou za vládou, odhalil profesor

Na konferenci o budoucnosti Evropy v měnícím se světě, kterou v Poslanecké sněmovně pořádali Radim F…