Postřílejí nás Američané? Poslanec Seďa z ČSSD odpovídá čtenářům

13.03.2016 20:18 | Zprávy
autor: mp

Z PROFILŮ Poslanec Antonín Seďa (ČSSD) odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Zmínil i amerického velvyslance v Praze Andrewa Schapira, který vyjádřil podporu muslimské komunitě v Brně. Seďa má na případ jasný názor.

Postřílejí nás Američané? Poslanec Seďa z ČSSD odpovídá čtenářům
Foto: Daniela Černá
Popisek: Antonín Seďa, poslanec ČSSD

Čtenář vystupující pod jménem Laco se zákonodárce z řad ČSSD ptal, co si myslí o tom, že velvyslanec Spojených států Andrew Schapiro podpořil muslimy v České republice i jinde po světě. Většina Čechů, Moravanů a Slezanů jsou ale ateisté. Co tedy bude podpora pro muslimy ze strany americké ambasády znamenat? „Bude americká ambasáda muslimským organizacím v ČR dodávat zbraně, nebo nás, nevěřící, budou Američané nějakým způsobem likvidovat?“ ptal se občan.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete posilovat naši obranu?

Jak? Co jsem pochopil, navrhujete snížení výdajů na obranu. Není to nebezpečné? A co říkáte na to, že vás za snížení kritizuje USA? Může to mít nějaký negativní dopad třeba na naše členství v NATO nebo si z toho neděláte těžkou hlavu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VIDEO Hádka na Letné, pak slova o zastřelení. Macinka volá policii

17:56 VIDEO Hádka na Letné, pak slova o zastřelení. Macinka volá policii

Pouliční hádka na Letné mezi politickým influencerem Adamem Šejnou z Restart Česko a Vojtěchem Pšená…