Pravicový bloger k exministru Pilipovi: Krysy vylézají kanálem lidovců

29.11.2013 9:22

Krysy vylézají. Kanálem lidovců. Tímto titulkem nadepsal známý pravicový bloger Dušan Streit své zamyšlení na blogu iDnes.cz. Reaguje tak na to, že MF Dnes dala prostor v rozhovoru bývalému politikovi ODS a zakladateli Unie svobody Ivanu Pilipovi, který nyní radí lidovcům v povolebních vyjednáváních s potenciálními koaličními partnery.

Pravicový bloger k exministru Pilipovi: Krysy vylézají kanálem lidovců
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lídři krajů za KDU-ČSL

"Je neuvěřitelné, jaké zprofanované tváře se do politiky vracejí. Myslel jsem, že už se zdiskreditoval dostatečně a bude od něj navždy pokoj," vyjadřuje své nespokojení na blogu iDnes.cz pravicový bloger Dušan Streit.

Na mysli má Ivana Pilipa, kterého označuje za "zákeřného sarajevského atentátníka, zakladatele neúspěšné zaniklé havlovské strany US-DEU, bývalého trafikanta Evropské investiční banky (v pozici viceguvernéra), eurofederalistu, zřejmě i bývalého amerického agenta pro Kubu, dnes nesmiřitelného obhájce církevních 'restitucí' a hlavně bankrotáře".

Celý blog ZDE.

Politický zombie

Autor článku zdůrazňuje to, že Pilip je vyjednavačem v koaličním jednání za KDU-ČSL v daňové oblasti. "To je tedy expert na slovo vzatý. Místo, aby chodil kanály, tak zase cítí, že by se mohl na nové roli lidovců přiživit. Zároveň to ale ukazuje personální bídu této strany," konstatuje bloger.

A přidává i další jména. "Je to na úrovni jiného lidoveckého 'zombie' a nemravného dědického spekulanta Cyrila Svobody, který chce údajný český starobinec léčit dovozem mladých imigrantů. Chápete křesťany, kteří mohou něco takového přivolávat navzdory přílivu musulmanů do celé Evropy?" ptá se autor textu.

Zmiňuje také dalšího člena vyjednávacího týmu lidovců, Jana Kasala. "Ty farizejské lidovce nám byl čert dlužen! Nakonec... I s ním by dokázali koalici uklohnit," uzavírá svůj blog Dušan Streit.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: adr

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Párování.

Probíhá párování koalice a opozice? Pokud ano, nejsou potom "obstrukce" jen divadlem pro voliče a opozice to koalici hodně usnadňuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Německo Němcům, cizinci ven.“ Nový hit v Německu, který by se neměl šířit. Scholz je ve varu

16:25 „Německo Němcům, cizinci ven.“ Nový hit v Německu, který by se neměl šířit. Scholz je ve varu

„Cizinci ven!“ V Německu se na kulturních akcích znovu ozývají výkřiky, které otřásaly německou spol…