Pravicový bloger k exministru Pilipovi: Krysy vylézají kanálem lidovců

29.11.2013 9:22

Krysy vylézají. Kanálem lidovců. Tímto titulkem nadepsal známý pravicový bloger Dušan Streit své zamyšlení na blogu iDnes.cz. Reaguje tak na to, že MF Dnes dala prostor v rozhovoru bývalému politikovi ODS a zakladateli Unie svobody Ivanu Pilipovi, který nyní radí lidovcům v povolebních vyjednáváních s potenciálními koaličními partnery.

Pravicový bloger k exministru Pilipovi: Krysy vylézají kanálem lidovců
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lídři krajů za KDU-ČSL

"Je neuvěřitelné, jaké zprofanované tváře se do politiky vracejí. Myslel jsem, že už se zdiskreditoval dostatečně a bude od něj navždy pokoj," vyjadřuje své nespokojení na blogu iDnes.cz pravicový bloger Dušan Streit.

Na mysli má Ivana Pilipa, kterého označuje za "zákeřného sarajevského atentátníka, zakladatele neúspěšné zaniklé havlovské strany US-DEU, bývalého trafikanta Evropské investiční banky (v pozici viceguvernéra), eurofederalistu, zřejmě i bývalého amerického agenta pro Kubu, dnes nesmiřitelného obhájce církevních 'restitucí' a hlavně bankrotáře".

Celý blog ZDE.

Politický zombie

Autor článku zdůrazňuje to, že Pilip je vyjednavačem v koaličním jednání za KDU-ČSL v daňové oblasti. "To je tedy expert na slovo vzatý. Místo, aby chodil kanály, tak zase cítí, že by se mohl na nové roli lidovců přiživit. Zároveň to ale ukazuje personální bídu této strany," konstatuje bloger.

A přidává i další jména. "Je to na úrovni jiného lidoveckého 'zombie' a nemravného dědického spekulanta Cyrila Svobody, který chce údajný český starobinec léčit dovozem mladých imigrantů. Chápete křesťany, kteří mohou něco takového přivolávat navzdory přílivu musulmanů do celé Evropy?" ptá se autor textu.

Zmiňuje také dalšího člena vyjednávacího týmu lidovců, Jana Kasala. "Ty farizejské lidovce nám byl čert dlužen! Nakonec... I s ním by dokázali koalici uklohnit," uzavírá svůj blog Dušan Streit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: adr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Schůzka Václava Havla s lidmi z KGB. Čalfa zamkl dveře a začal vyhrožovat poslancům. Výbušný dokument o Listopadu, vysílaný ČT

10:39 Schůzka Václava Havla s lidmi z KGB. Čalfa zamkl dveře a začal vyhrožovat poslancům. Výbušný dokument o Listopadu, vysílaný ČT

Konspirace 89. Dokument připravený Andreou Sedláčkovou měl divákům České televize vyvrátit různé dez…