Protesty proti Trumpovi platí Soros, zaznělo v ČT. Moderátor jen koukal

20.01.2017 21:50

Česká televize si u příležitosti vstupu Donalda Trumpa do pozice prezidenta USA pozvala celou řadu hostů. Dorazili třeba Karel Schwarzenberg (TOP 09) nebo Jan Kavan. Přišel však také host, který se od dvou zmíněných pánů značně lišil. O Donaldu Trumpovi, ale také o protestech proti novému prezidentovi, pohovořil americký volič Samuel Fleischmann. A moderátor Tomáš Drahoňovský místy jen koukal.

Protesty proti Trumpovi platí Soros, zaznělo v ČT. Moderátor jen koukal
Foto: wealthydebates.com
Popisek: George Soros

Fleischmann konstatoval, že establishment využíval pracující lidi. „To, kolik nás stojí vláda, se úplně vymklo kontrole,“  řekl ve vysílání. Rozhodnutí politiků už nejsou transparentní a dějí se někde v zákulisí. Prozradil, že jedním z důvodů, proč sám volil Trumpa, je fakt, že jde o miliardáře, který není finančně závislý na establishmentu.

Posléze veřejnoprávní televize ukázala davy Američanů protestujících v ulicích hlavního města. Proti davům demonstrantů stojí policie, která se snaží udržet pořádek. Americká média hlásí, že se to na některých místech daří lépe, na dalších už méně. Protestující na strážce zákona házejí kameny, zapalují odpadkové koše a tak podobně. Moderátor se pana Samuela Fleischmanna ptal, zda tyto protesty neukazují, že Trump nadále rozděluje společnost. A slyšel následující odpověď.

„Já s tím rozhodně nesouhlasím. Řekl bych, že tito protestující, které vidíme, jsou zaplacení. My jsme tohle už viděli v tom, co ukazovaly WikiLeaks. Většina lidí pak ukazovala na George Sorose,“ prohlásil americký host. Server WikiLeaks dokonce zveřejňoval sumy, které se měly dostat ke konkrétním vůdcům těchto protestujících.  

 „Takže tito lidé dostávají zaplaceno za to, že chodí demonstrovat?“ ptal se Drahoňovský. „Ano,“ odvětil prostě Trumpův volič.

„Dobrá, tak tuto informaci nemůžu potvrdit,“ uzavřel téma moderátor.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Kde jste na to vzal peníze?“ Šafrovi je horko. Chtěl vám do schránek naházet dva miliony kusů novin, nevyšlo to. Miliardář prý zabránil. Jenže teď je vše jinak

18:33 „Kde jste na to vzal peníze?“ Šafrovi je horko. Chtěl vám do schránek naházet dva miliony kusů novin, nevyšlo to. Miliardář prý zabránil. Jenže teď je vše jinak

Novinář a velký bojovník proti vládě Andreje Babiše Pavel Šafr chtěl před volbami rozeslat lidem mil…