Ransdorf si srovnal účty s Václavem Moravcem

21.09.2015 13:24 | Zprávy
autor: vef

Komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf odpověděl na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz na dotazy čtenářů.

Ransdorf si srovnal účty s Václavem Moravcem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloslav Ransdorf

„Sledoval jsem dnešní Otázky Václava Moravce a je mi smutno. Proč jste v tom pořadu vydržel účinkovat?“ zeptal se jeden ze čtenářů, který následně nazval moderátora Václava Moravce i ministra obrany Martina Stropnického psychopaty.

„Máte pravdu, že mě moderátor diskriminoval jak, pokud šlo o množství času, tak, pokud šlo o možnost dopovědět argumenty do konce. To ale přece není žádná novinka, jen moderátorská tradice od roku 1990. Na neseriózní jednání (nejen) moderátorů jsem zvyklý a počítám s tím,“ odvětil Ransdorf mimo jiné s tím, že odchod ze studia by byl přiznáním slabosti.

„I v tom malém časovém prostoru se mi podařilo vyjádřit, že uprchlická krize je umělý a řízený proces. Neměl jsem šanci říct, že tento proces je využíván k rozbíjení evropských národních států, a také to, že má-li EU fungovat jen jako výhrůžka a svěrací kazajka, je nejvyšší čas přemýšlet o budoucnosti ČR bez EU,“ doplnil Ransdorf.

Celou otázku i odpověď najdete ZDE.

„Máte vysvětlení pro fakt, proč hlavní uprchlická vlna směřuje do Německa?“ zeptala se čtenářka s tím, že se domnívala, že nejvyšší dávky a nejlepší zabezpečení poskytují migrantům severské země, nikoliv Německo.

„Bez severských zemí EU může přežít, ale bez Německa nikoliv. Kvantitativní nárůst tzv. uprchlíků nastal tehdy, když Německo uzavřelo s Ruskou federací dohodu o výstavbě druhé větve plynovodu a ropovodu Nord Stream. Tento plynovod a ropovod by definitivně zbavil Německo závislosti na jakémkoli plynu a ropě z Blízkého východu, kde zdroje kontrolují Američané. Dal by tedy Německu ještě větší nezávislost na USA. Američané a Turci tedy zorganizovali něco jako ‚South Stream‘ s migranty,“ reagoval Ransdorf.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zdravím Vaška Moravce. Tu miliardu mu nezávidím.” Vyplouvají vážné věci

4:46 „Zdravím Vaška Moravce. Tu miliardu mu nezávidím.” Vyplouvají vážné věci

Jak to dopadá, když se má omluvit za nepravdivé nařčení neziskovka vedená Václavem Moravcem? Takovou…