Režisér Chaun: Babiš? Napůl vekslák, napůl gangster. Politici jsou poloblbové. Spousta lidí Václava Havla nikdy nepřijala

28.11.2017 8:31 | Zprávy
autor: vef

Pravda a láska nikdy neprohraje. Je jenom zastlaná, podotkl v rozhovoru pro Info.cz režisér Igor Chaun.

Režisér Chaun: Babiš? Napůl vekslák, napůl gangster. Politici jsou poloblbové. Spousta lidí Václava Havla nikdy nepřijala
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volič u volební urny, ilustrační foto

„Demokratické strany prohospodařily 28 let. Nyní jsme svědky jakéhosi úporného ‚Demokratického bloku‘ v Parlamentu, přičemž některé strany tam prolezly o pár desetin,“ sdělil úvodem Chaun. Podle něj to není o tom, že lidé špatně volili, ale o tom, že lidé jsou naštvaní.

Video najdete ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Michal Zuna byl položen dotaz

Jednání o vydání Babiše a Okamury

Tvrdíte, jak jednání mandátového a imunitního výboru proběhlo věcně a konstruktivně. Můžete to rozvést? Mě by ta debata, kdy je už dopředu znám výsledek zajímala. A lze něco nazvat vůbec jednáním, natož konstruktivním, když víme, že k vydání nedojde? O čem se tak vlastně jednalo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konec. Vláda má důvěru. Opozice zase vztek na Babiše

20:50 Konec. Vláda má důvěru. Opozice zase vztek na Babiše

Vláda Andreje Babiše má nadále důvěru Sněmovny. Pro návrh na nedůvěru se vyslovilo 84 poslanců opozi…