Sázka známého ekonoma Motejlka: Babiš vyhraje volby

17.01.2012 11:28 | Zprávy
autor: par

Server Motejlek.cz vyhlásil sázku na podnikatele Andreje Babiše a jeho politické uskupení ANO 2011. Ve hře je 78 lahví ročníkového šampaňského, účastní se dvacet lidí.

Sázka známého ekonoma Motejlka: Babiš vyhraje volby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

Babiš vítězící ve volbách do Poslanecké sněmovny v roce 2014, o to v sázce jde. Konkrétně je sázka o bednu ročníkového šampaňského (6 lahví) s každým, kdo myslí, že Babiš volby nevyhraje. V této skupině "negativistů" je 13 lidí, naopak sedm v Babiše věří.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Ropa

Myslíte, že hrozí, že bude ropy nedostatek? Jaké jsou alternativy k dovozu ropy mimo Írán nebo Rusko? Protože, kdybychom ji brali od Ruska, myslím, že by to dopadlo stejně, že by ji používal jako vydírací nástroj.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel si zavařil. Kvůli „Spojeným státům evropským“ se skloňuje vážné slovo

11:11 Pavel si zavařil. Kvůli „Spojeným státům evropským“ se skloňuje vážné slovo

Prezident Petr Pavel na debatě Deníku.cz s občany v Litomyšli prohlásil, že svět se mění, a pokud v …